Волинська оптова база: пішки з Відрадного | Відрадний

Волинська оптова база: пішки з Відрадного

Неподалік нашого мікрорайону розташована Волинська оптова база – ринок, де гуртом і вроздріб можна купити продукти харчування та ширвжитку (мотузки, батарейки, простий домашній одяг тощо). Сьогодні ми пропонуємо вам пройтися на Волинську гуртову базу та подивитися, що там продають і почому :)

Волинська оптова база – де це?

Волинська оптова база у Києві розташована у Солом’янському районі за адресою вул. Волинська, 34/1. Ринок працює з 5:00 до 17:00. Для звичайних базарів такий час роботи дивний, але гуртові ринки працюють саме за таким графіком: рано вранці сюди приїжджають гуртові покупці, скуповують і везуть його до своїх роздрібних точок продажу. Оптовий продаж триває тут лише протягом ранку: після 11:00 затаритися можна лише у роздрібних точках базару.

До Волинської оптової бази їздить деякий громадський транспорт:

- 8 тролейбус (ст. м. Льва Толстого – вул. Смілянська);

- 22 тролейбус (вул. Ольжича – Аеропорт Київ);

- 302 маршрутка (Контрактова площа – Вишневе);

- 565 маршрутка (Петрівка – Аеропорт Київ);

- 570 маршрутка (ст. м. Льва Толстого – вул. Ушинського).

Але з Відрадного туди нічого не їздить :) Отож, спробуймо дістатися цього ринку пішки!

Як пройти з Відрадного до Волинської оптової бази?

1. Колись ми писали про те, як пройти з Відрадного до аеропорту у Жулянах. Так само, як і в тому випадку, зараз шлях починається з вулиці Шепєлєва. Вам треба пройти до самого кінця цієї вулиці: у тому місці, де вул. Шепєлєва впирається у залізничні колії, між бетонним парканом ліворуч і автостоянкою праворуч є невеличкий прохід до залізниці. Саме туди (у цьому місці на фото – людина) вам і треба пройти, щоб перейти через залізничні колії на інший бік. Тут ми хочемо нагадати нашим читачам, що переходити через неврегульований залізничний перехід у жодного разі не можна у навушниках чи капюшоні. Будьте надзвичайно уважні і повсякчас перевіряйте, чи не їде з обох боків поїзд!

Вулиця Шепєлєва впирається у залізницю

Вулиця Шепєлєва впирається у залізницю

2. Після переходу через залізницю підніміться саморобними крутими сходами вгору та пройдіть прямо через вузенький прохід. Одразу після нього поверніть ліворуч. Ви опинитеся на доріжці, протоптаній через хащі. Ідіть цією стежкою, яка врешті приведе вас до Волинської оптової бази. Не радимо ходити у цих місцях самостійно!

Хащі біля залізниці, які ведуть до Волинської оптової бази

Хащі біля залізниці, які ведуть до Волинської оптової бази

3. Далі протоптана стежка впирається у бетонний паркан з зеленуватими воротами. Це – вхід до Волинської оптової бази, отож ви вже на місці!

Вхід до ринку

Вхід до ринку

4. Одразу за парканом починаються торговельні місця, схожі на гаражі або склади. Так і є: це – оптова частина Волинської оптової бази. Тут кипить торгівля лише зрання. Ну а далі, пройшовши вперед, ви можете побачити вже роздрібну частину базару: звичайні контейнери і намети.

Ціни на Волинській оптовій базі

Загалом, ціни на продукти харчування на Волинській гуртовій базі на кілька гривень нижчі за ціни у звичайних точках продажу. Наприклад:

Яблука – 10 грн/кг

Мандарини – 32 грн/кг

Апельсини – 28 грн/кг

Олейна – 32 грн/л

Німецькі вівсяні пластівці Hafenfloken – 18 грн/пачка

Готові коржі для торта медовика – 12 грн

Кам’яна сіль – 5 грн/1,5 кг

Яйця – 18 грн/дес.

Скумбрія свіжоморожена – 63 грн/кг

Українські різнокольорові макарони – 24 грн/кг

Ціни на фрукти у Києві на Волинській оптовій базі

Ціни на фрукти у Києві на Волинській оптовій базі

Фотографії ми робили наприкінці січня 2017 року, отож ви можете порівняти їх із цінами тих магазинів чи базарів, де скуповуєтеся ви. Звісно, на Волинській оптовій базі немає абсолютної «шари», але робити тут продуктові покупки все ж вигідно.

Ціни на продукти у Києві, Волинська оптова база

Ціни на продукти у Києві, Волинська оптова база

Вам сподобається Волинська оптова база, якщо:

1. Ви живете неподалік станції Київ-Волинський. Як відомо, вулиці Новопольова, Шепєлєва та Суздальська дещо відірвані від решти нашого мікрорайону. Тут немає гарних магазинів, у яких би систематично викладали на полиці свіжий товар, отож на закупи доводиться їздити далеко від дому. Волинська оптова база для мешканців цих вулиць – непоганий варіант!

2. Ви їздите повз Волинську оптову базу або сусідські вулиці на своїй машині. Тут вигідно купувати продукти, та й порівняно зі звичайними відрадненськими магазинами товар тут продають більш свіжий. Зайшовши на Волинську оптову базу, ви одразу ж наберете пару повних кульків товарів, отож без машини може бути важкувато нести покупки додому :)

3. Ви не боїтеся призалізничних хащів і вас не лякає думка пішого переходу через залізничні колії з усім супутнім гравієм під ногами.

4. Ви любите гуляти по околицях рідного району і любите дізнаватися про нього щось новеньке :)

5. Ви гуляєте зі своїми дітьми у напрямку залізниці чи аеропорту і хочете поєднати приємну прогулянку з корисною метою :)

Можливо, наші читачі вже бували на цьому ринку? Розкажіть у коментарях, чи сподобалася вам Волинська оптова база і чи радите ви купувати там продукти!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


шість + = 9