Відрадний після суботника: купи сміття | Відрадний

Відрадний після суботника: купи сміття

Толока закінчилася, а сміття залишилося

Героїв Севастополя після ярмарку

Героїв Севастополя після ярмарку

13 квітня у всіх районах Києва відбувся суботник: у межах акції «За чисте довкілля» тисячі комунальників, працівників різноманітних підприємств та представники навчальних закладів прибирали у парках і скверах столиці. І хоча погода не надто сприяла тривалому перебуванню на відкритому повітрі (час від часу падав дощ), на Відрадному також відбулося велике прибирання. Проте ввечері вулиця Героїв Севастополя вже була знов засипана сміттям: на проїжджій частині та на тротуарах були залишки овочів, пакети та інший бруд.

Суботник 13 квітня співпав із проведенням продовольчого ярмарку на Відрадному. Та, поторгувавши на Героїв Севастополя, торговці вирішили за собою не прибирати. Суботник суботником, а розкидане біля торгових наметів сміття хай викидає хтось інший. У результаті, ефект від прибирання, здійсненого у мікрорайоні силами комунальників та небайдужих волонтерів, дещо змазався, але після «великої толоки» біля кінотеатру Тампере стало лише брудніше.

Сподіваємося, Відділ торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної у місті Києві державної адміністрації, який відповідає за проведення продовольчих ярмарків у Солом’янському районі, врахує ситуацію, що склалася, і почне забезпечувати прибирання вулиць Відрадного одразу після завершення ярмарків.

До речі

По всьому Києву у суботнику взяли участь майже 85 тисяч людей. Принаймні, такі цифри наводить Київська міська державна адміністрація. Також вона повідомляє, що у прибиранні були задіяні представники 2626 підприємств. «Загалом було прибрано понад 2100 гектарів територій поблизу адмінбудівель та прибудинкових територій, ліквідовано 53 несанкціоновані сміттєзвалища, з яких вивезено майже 2 тис. кубічних метрів побутових відходів, висаджено 2091 дерево, майже 4 тисячі кущів, впорядковано 1 792,5 тисячі квадратних метрів газонів та квітників», – зазначено на сайті КМДА. Наступний суботник відбудеться у Києві вже незабаром – 20 квітня!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


1 коментар до “Відрадний після суботника: купи сміття”

  1. [...] суботника на Відрадному залишилося багато сміття. Активні молоді люди хочуть зробити парк Відрадний [...]

Напишіть відгук


4 + дев'ять =