Відрадненцям бракує табличок у парку | Відрадний

Відрадненцям бракує табличок у парку

Дороговказ до туалету

Дороговказ до туалету

У серпні в парку Відрадний відбулося обговорення майбутнього цієї зеленої зони, на якому мешканці мікрорайону висували свої ідеї щодо поліпшення парку. Конструктиву на зустрічі було малувато, проте деякі активісти все ж надиктували організаторам обговорень тези щодо покращень. Серед них було встановлення інформаційних табличок (наприклад, з роз’ясненням, як працює сонячний годинник). А сьогодні відрадненці зажадали встановити у парку ще й таблички-дороговкази і такі дощечки, які би повідомляли про заборону розпивання спиртних напоїв.

Табличка Розпивати спиртні напої заборонено

Табличка Розпивати спиртні напої заборонено

«Встановлення інформаційних табличок у парку Відрадний з забороною вживання алкогольних напоїв особливо актуальне у зоні біля озера, де останнім часом відвідувачі роблять барбекю та споживають спиртні напої. Приклад інформаційної таблички додаю до звернення», – зазначив скаржник у своєму зверненні на 1551.

Також у службі скарг ви «відкопали» ще одне подібне звернення – ймовірно, від того самого мешканця Відрадного. Цього разу він попросив чиновників, відповідальних за парк, встановити дороговкази – таблички зі стрілками до громадської вбиральні. Такі дороговкази дійсно актуальні, адже відвідувачі парку, які ходять до нього не часто, плутаються у будівлях і не знають, який з туалетів працює.

Сподіваємося, такі звернення знайдуть відгук у можновладців, і наш парк Відрадний стане більш затишний і комфортний!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


вісім − = 4