Відрадненці збираються скаржитися до прокуратури | Відрадний

Відрадненці збираються скаржитися до прокуратури

Проспект Відрадний 61

Проспект Відрадний 61

На проспекті Відрадному, 61 назріває комунальний скандал. Мешканці цього будинку, розташованого у знаменитому дворі з Вінні-Пухом, систематично страждають від відімкнень гарячої води. Нещодавно водопостачання таки увімкнули, але це було більше схоже на «показуху»: через два дні гарячої води у кранах знову не стало. Люди, які мешкають у цьому будинку, налаштовані рішуче. Вони просять нарешті увімкнути гаряче водопостачання, а в іншому випадку погрожують звернутися до прокуратури.

Ось деталі цієї ситуації, описані на 1551: «11 вересня мешканців будинку №61 відвідав представник районного Київенерго, після чого було поновлене гаряче водопостачання, яке, на превеликий жаль, закінчилося у неділю! Недовго тривала радість мешканців! З кранів тече холодна вода!»

Обурений скаржник припускає, що проблема пов’язана з підігрівальним елементом. Та диспетчерські служби все одно оперують черговими «відмазками» та переносять терміни виконання робіт. «Наполегливе прохання відгукнутися на наше звернення. Мешканці будинку налаштовані рішуче: в середу, 16 вересня, відбудуться збори мешканців і буде складатися заява до прокуратури», – пишуть у скарзі.

Сподіваємося, проблеми будинку на проспекті Вірдадному, 61 вирішаться якнайшвидше! А разом з цим будинком, до гарячого водопостачання підімкнуть і решту будівель Відрадного, мешканці яких нині мерзнуть без законного тепла…

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


4 × чотири =