Відрадненці просять знести генделик | Відрадний

Відрадненці просять знести генделик

Незаконний МАФ

Незаконний МАФ

Два місяці тому у парку Відрадний та у багатьох інших зелених зонах Києва несподівано з’явилися нові МАФи (малі архітектурні форми). Кіоски, торгові лотки, криті кав’ярні зі столиками виросли прямо на зелених газонах. Цікаво, що це сталося паралельно із показним демонтажем кіосків біля станцій метро, яким так хвалилася столична влада. Так, наприклад, комунальники розчистили територію біля метро Університет. Але кіоски звідти не зникли, а просто перемістилися на інші місця – у парки та сквери міста. Тож і у парку Відрадний, прямо біля мосту, встановили жовту «наливайку».

З тих пір затишне місце з чудовою природою перестало бути таким привабливим. Навколо генделика почали вештатися п’яні відвідувачі, показуючи дітям (яких тут завжди багато!) «правильний» приклад. Сморід, сміття, антисанітарія – все це прийшло до парку разом з чиїмось новим «бізнес-проектом». Звісно, місцеві мешканці такого терпіти не стали. Хтось із активістів написав скаргу до Київської міської державної адміністрації із вимогою демонтувати генделик.

«У парку Відрадний незаконно встановлено переносне кафе. У кафе продають шашлики та алкогольні напої, при тому, що там немає належних санітарних умов для приготування їжі, – написав скаржник. – Прошу врахувати, що парк Відрадний є найпопулярнішим місцем у районі для сімейного відпочинку з дітьми на природі, а дане кафе приваблює туди публіку, що любить випити. Таким чином, кафе порушує не одну норму».

Відрадненський активіст перелічив аргументи, через які «наливайка» має бути знесена:

- по-перше, в кафе немає належних санітарних умов (навіть туалету чи води),

- по-друге, кафе не має жодних дозволів на встановлення малих архітектурних форм у парку,

- по-третє, кафе сприяє розпиванню алкогольних напоїв та палінню в громадському місці, де гуляють діти.

Генделик у парку Відрадний

Генделик у парку Відрадний

«Прошу зауважити, що кафе не завжди встановлюють у будні дні, але воно завжди функціонує по вихідним, саме тоді, коли батьки гуляють з дітьми в парку. Це загрожує життю і здоров’ю жителів району і ніяк не вписується в природу найгарнішого у районі парку. Прошу демонтувати даний заклад і прослідкувати, щоб такі осередки пияцтва не з’являлись в парку, де гуляють діти», – зазначив хтось із наших з вами сусідів у зверненні від 29 липня.

Зараз це звернення перебуває у роботі, чекає на перевірку контролюючого відділу. Хоча на вирішення питання сама КМДА відвела 2 тижні (термін був до 13 серпня). Відповідальний за вирішення цієї проблеми – представник КП «УЗН» Лопань Андрій Григорович.

* Фотографії – з сайту КМДА.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


4 коментарі до “Відрадненці просять знести генделик”

 1. Ксенія Семенова коментує:

  Це моя скарга. Палатка досі там. Друзі будь ласка давайте об’єднаємо зусилля. Парк, де граються діти, повіьлно перетворюється в притон алкашні((((
  Пишіть мені xenashelev@gmail.com давайте щось придумаєм

  • admin коментує:

   Мабуть, скоро демонтують – зібрали вершки теплого сезону, і можна забирати свою наливайку з парку…
   П.С. Звернення взяте з сайту КМДА (електронна мапа звернень) – там всі заяви анонімні ;)

   • Ксенія Семенова коментує:

    А окей, я думала не анонімні)
    скоро не демонтують, ще міcяць тепло буде. для алкашів нормально.
    що будемо робити наступного літа? чекати поки знов алкашам холодно стане?
    вони явно бабла заплатили кому треба, щоб там бути. Треба тому якесь тепер колективне звернення

 2. [...] про те, що одна з місцевих активісток поскаржилася на незаконний маф, який поставили посеред парку Відрадний (жовтий [...]

Напишіть відгук


шість − 4 =