Відрадненці просять убезпечити перехрестя | Відрадний

Відрадненці просять убезпечити перехрестя

Аварія на перехресті

Аварія на перехресті

Перехрестя проспекту Відрадний і бульвару Лепсе вже давно стало небезпечним: разом зі збільшенням потоку автівок збільшилася і кількість аварій у цьому місці. Про один такий випадок, на жаль, летальний, ми писали півроку тому. Та це була не єдина аварія за останній рік. Як зазначає мешканець Відрадного у сьогоднішній скарзі до служби 1551, цьогоріч на перехресті Лепсе – Відрадного кілька разів збивали пішоходів на смерть.

«Ще одна аварія трапилася саме сьогодні (26 грудня. – Авт.), – повідомляє скаржник. – Прошу терміново вжити заходів з переобладнання перехрестя, а також посилити заходи безпеки для пішоходів».

Для того, аби убезпечити перетин доріг, наш з вами сусід пропонує:

1) Повісити на всіх вулицях, що виходять на перехрестя (Відрадний, Лепсе, Суздальська) знак про те, що перехрестя є аварійно небезпечним.

2) Нанести чітку червоно-білу розмітку на всіх пішохідних переходах (зараз розмітка практично повністю стерлася, її не видно).

3) Розмістити над усіма пішохідними переходами додаткові лампи освітлення, які будуть їх підсвічувати. Як приклад, скаржник подає ілюстрацію Артемія Лебєдєва artlebedev.ru/everything/air-zebra/

4) Розмістити нові додаткові підсвічені (світлодіодні або ж у зеленому люмінісцентному обрамленні) знаки про пішохідний перехід. Нині знаки про пішохідний перехід або взагалі відсутні, або непомітні.

5) На тротуарах в місцях початку пішохідних переходів встановити металеві огороджувальні стовпчики, які унеможливлять наїзд машин у разі ДТП на пішоходів, що очікують на тротуарі.

6) Провести перепрограмування всіх світлофорів на перехресті, адже зараз запрограмованість для переходу пішоходів розраховане некоректно і не відповідає ДСТУ, через що виникають аварійні ситуації.

Цікаво також почути думку читачів нашого сайту: що ви думаєте про такі ініціативи?

Фото архівне, але з перехрестя Лепсе – Відрадного.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


8 + чотири =