Відрадненці просять маршрут до ринку Дніпро | Відрадний

Відрадненці просять маршрут до ринку Дніпро

Подовження автобусного маршруту №2 від вул. Булгакова до ринку Дніпро

Подовження автобусного маршруту №2 від вул. Булгакова до ринку Дніпро

У нашому районі багатсько проблем: комусь дошкуляє дим з навколишніх підприємств, хтось нервується через постійні відімкнення електрики, комусь не подобається розташування магазину в його будинку. Але найбільш не щастить, на нашу думку, мешканцям віддаленої частини Відрадного – тим людям, які живуть біля залізничної станції Київ-Волинський. З року в рік місцева громада марно намагається добитися від чиновників нормального транспортного забезпечення, щоб можна було хоча би з’їздити по продукти ближче до пожвавленої частини району. Нині вони зареєстрували на 1551 прохання сполучити їхню місцевість з ринком «Дніпро», що на Борщагівці, за домогою транспорту.

«Ми проживаємо на Відрадному, вулиці Новопольова, Пост-Волинська, – пишуть мешканці. – Маємо лише два маршрути громадського транспорту. Пропонуємо відкоригувати маршрут автобусу №2, який дублює тролейбус №27, в напрямку станції метро Шулявська. З вул. Новопольова простим людям необхідний проїзд до ринку «Дніпро» (бульвар Кольцова) автобусом №2. Наполегливо рекомендуємо зробити кінцеву зупинку на ринку «Дніпро» з ймовірним скороченням маршруту в бік Шулявки. Також необхідно вказати на зупинках час руху автобусу».

Ми приєднуємося до побажання місцевих мешканців: такий вихід зі скрутної транспортної ситуації був би непоганим.

Наразі в районі станції Київ-Волинський курсують такі транспортні маршрути:

- автобус №2 (вул. Булгакова – ст. м. Шулявська)

- тролейбус №27 (зал. ст. Київ-Волинський – ст. м. Петрівка)

- маршрутка №408 (зал. ст. Київ-Волинський – ст. м. Академістечко).

Не так давно тут їздила й маршрутка №2, проте зараз її скасували. Натомість, а 2-му автобусному маршруті вдень можна побачити жовті автобуси малої місткості «Богдан»: як нам пояснили транспортні чиновники, це – не приватний перевізник, а частина комунального автобусного маршруту.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× 9 = п'ятдесят чотири