Відкритий вечір Клубу вітрильних мандрів | Відрадний

Відкритий вечір Клубу вітрильних мандрів

Вітрильний човен

Вітрильний човен

Ми продовжуємо вишукувати для наших читачів анонси найцікавіших подій, які відбудуться на Відрадному. Услід за кубком з джіу-джитсу в наших краях організують відкритий вечір Клубу вітрильних мандрів, під час якого можна буде познайомитися з любителями відпочинку під вітрилами та приєднатися до цієї дружної спільноти. Зустріч розпочнеться 7 листопада о 17:30 на бульварі Лепсе, 4. Мандрівники нещодавно повернулися з водного походу Туреччиною, тож послухати їх буде цікаво!

«Відвідавши наш вечір, Ви дізнаєтеся про те, як ми провели цей вітрильний сезон! Будуть невеликі оповідання про походи і подорожі, про минулі і, звичайно, майбутні. – Анонсують мандрівники. – Поринути в атмосферу вільних вітрильних мандрів допоможе жива музика – наш співаючий і граючий колектив приготує парочку справжніх морських пісень! Якщо хтось з гостей хоче приєднатися до культурної програми – вітаємо».

Окрім розповідей про минулі мандрівки, на вас чекають і анонси наступних мандрівок. «Ви зможете поставити будь-які запитання стосовно членства в клубі, проходження практичного і теоретичного курсів «Управління вітрильним судном» і «Передпохідна підготовка у вітрильних подорожах», – кажуть у Клубі вітрильних мандрів. Також організатори запрошують на вечір представників інших вітрильних клубів – прагнуть познайомитися з однодумцями та одговорити спільні заходи.

Атмосфера вечора буде неофіційна, відтак вхід – вільний. Добровільні внески на організацію заходу будуть доречні. «З собою можна приносити все, що ви маєте намір вживати в твердому і рідкому вигляді», – зазначають організатори вечора. :) Зв’язатися з ними можна на Фейсбук-сторінці Клубу вітрильних мандрів: facebook.com/profile.php?id=100005715705577

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ три = 8