Відкриття парку Орлятко: фоторепортаж | Відрадний

Відкриття парку Орлятко: фоторепортаж

17 жовтня на Відрадному відбулися народні гуляння з приводу відкриття відреставрованого парку Орлятко. Цю суботу політичні «патрони» парку обрали не просто так: це – останній передвиборний вікенд, коли ще можна агітувати. Тож наагітувалися тут досхочу: обидва місцеві кандидати від провладної «Солідарності» отримали свої хвилини слави, залучившись підтримкою співака Івана Поповича, народного гурту «Лісапетний батальйон» та фіналістки проекту Голос Країни Людмили Капітонової. Ну а поки народ розважався і смакував безкоштовну солодку вату від «Солідарності» (симптоматичні смаколики, еге ж?), ми пішли інспектувати парк Орлятко.

Озеро у парку Орлятко

Озеро у парку Орлятко

Озеро у парку Орлятко нарешті почистили. Вода стала більш-менш прозора, але головне – у водоймі перестав плавати різний мотлох і пластикові пляшки. Та загалом, озеро справляє (як і раніше) враження штучного бетонного басейну, але не водойми у місці масового відпочинку. Здається, мине ще багато виборних кампаній, поки оздоблювачі вигадають щось путнє і зроблять озеро більше схожим на озеро…

Катамаран

Катамаран

На честь відкриття парку озером навіть плавав транспорт: два катамарани і човен. На платформі (єдиному зниженому місці берегів озера) зібралося багатсько охочих покататися на них. До слова, цей підхід до води виявився одним з місць парку, що були відремонтовані. Очікувальний майданчик покрили якісним тротуарним покриттям та навіть виклали цеглинками український орнамент.

Фонтан у парку Орлятко

Фонтан у парку Орлятко

Трошки згодом увімкнули фонтан, обладнаний посеред озера. Надто гарним його назвати важко: просто високий струмінь, який при сильному вітрі обдає бризками навіть тих, хто стоїть над очікувальною платформою.

Дитячий майданчик

Дитячий майданчик

Найбільше людей скупчилося на центральній площі парку. Серед відвідувачів, чесно кажучи, було важко роздивитися весь новенький «марафет», включно з рослинами у вазонах, якими прикрасили клумби (цікаво, їх вивезуть з клумб одразу по закінченні свята чи протримають аж до виборів?). Галасливі дітиська заповнили дитмайданчик, а їхні мами пританцьовували під пісні, що лунали зі сцени.

Безкоштовний батут від політиків

Безкоштовний батут від політиків

На цьому фото за гойдалкою видно шматочок безкоштовного батута і довжелезну чергу до нього, яка зливається з натовпом відвідувачів. Трошки далі ми бачили ще довшу чергу – власне, за цукровою ватою.

Будівельне сміття

Будівельне сміття

Відійшовши подалі від галасливого епіцентру святкування, можна було переконатися, що ремонт парку Орлятко ще насправді не завершений. З протилежного боку озера досі лежать гори старої дорожньої плитки та іншого будівельного сміття.

Незавершена доріжка

Незавершена доріжка

Загалом, парк зовсім не затишний! Він виглядає навіть гірше парку Кіото, що простягається уздовж запилюженого Броварського проспекту. В Орлятку бракує дерев, кущів, газонів – словом, нормального паркового благоустрою, вже не кажучи про ландшафтний дизайн. Зусібіч літає пилюка, а скудний трав’яний покрив оголює «лисини» піщаної землі, яка при поруху вітру також здіймається в повітря. Не радимо гуляти у парку в темному взутті: після прогулянки воно буде повністю покрите густим шаром пилюки. На фото – недороблена доріжка у парку Орлятко. Здається, парк відкрили все-таки зарано :)

Спортивний майданчик

Спортивний майданчик?

Біля цієї недоробленої доріжки ми знайшли зародки якогось майданчику. Мабуть, спортивного, хоча цей «п’ятачок» у парку виглядає дуже загадково та, знову ж таки, не завершено.

Сподіваємося, у парку Орлятко все ж наведуть лад і завершать розпочаті роботи. Ну а загалом, хотілося б, щоб він став таким комфортним для прогулянок, як і парк Відрадний: з гарними доріжками та великою кількістю зелені. А вам сподобалося, що зробили у парку Орлятко до виборів 2015?

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


сім − = 6