Відкриття нової Фори: Київ, проспект Любомира Гузара, 28 | Відрадний

Відкриття нової Фори: Київ, проспект Любомира Гузара, 28

18 червня у вечірній час – з 17:00 до 20:00 на Відрадному відбудеться відкриття нової Фори за адресою: просп. Любомира Гузара, 28. На заході буде цікаво й весело, а відвідувачам обіцяють навіть святкові кульки, живу музику та ростових ляльок – легендарних Міккі Мауса та Мінні Маус.

Продуктовий магазин Фора Київ

Продуктовий магазин Фора Київ

Фактично, цей магазин Фора – не новий, а оновлений. Мешканці Відрадного вже тривалий час слідкували за його ремонтом на чекали на відкриття. Для них мережа маркетів підготувала ще один сюрприз: у період з 18 до 20 червня 100% вартості першої покупки, здійсненої за допомогою додатку Фора, повернуть на рахунок у вигляді бонусів. Але не поспішайте радіти та будувати плани на щасливий шопінг – ознайомтеся з умовами акції детальніше.

За правилами мережі, одна гривня покупки прирівнюється до 10 коп. бонусу, отож на рахунок ви отримаєте десяту частину витрат першої покупки.

Для того, аби взяти участь у цій акції, треба здійснити кілька простих кроків:

- відскануйте картку Фора за допомогою додатку;

- отримайте 100% вартості першої покупки, здійсненої в оновленому магазині на проспекті Гузара, на бонусний рахунок.

Щоправда, така «шара» має певні обмеження. Максимальна сума балів, яку зарахують вам у рамках цієї акції, – 50000. У гривневому еквіваленті це 500 грн. Також відомо, що бали не нараховуватимуться на тютюнові вироби.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


7 − = п'ять