Відкриття музичної студії для дітей на Шулявці | Відрадний

Відкриття музичної студії для дітей на Шулявці

2 жовтня о 12:00 розпочнеться відкриття нової музичної студії для дітей «Каданс». Новий дитячий простір прийматиме юних любителів музики в одній з будівель Кіностудії імені Довженка. На свято на честь відкриття закладу запрошують дітей віком від 5 років.

Музична школа Київ

Музична школа Київ

«Вже 2 жовтня ми відкриваємо свої двері для усіх дітлахів! Якщо ваша дитина має творчі здібності, запрошуємо спробувати себе у ролі юного музиканта, актора або ж вокаліста! – Зазначають організатори студії на своїй фейсбук-сторінці. – Приходьте на відкриття!»

Програма заходу остаточно не відома, проте и вже знаємо, які цікавинки будуть на цьому святі. Отож, на відвідувачів студії у цей день чекають:

-         безкоштовні заняття;

-         музичні майстер-класи;

-         розіграш подарунків;

-         аквагрим;

-         святковий торт.

Початок – рівно о 12:00, отож не пропустіть! Вхід на захід – вільний, але необхідно попередньо зареєструватися. Телефон студії «Каданс»: (050) 938-99-37.

До речі

У студії «Каданс» відбуватиметься заняття з гри на фортеп’яно, уроки з естрадного вокалу (для дітей віком 5 – 8 років, 9 – 12 років), сольфеджіо, заняття дитячого хору, уроки гри на музичних інструментах та заняття з акторської майстерності (також для дітей віком 5 – 8 років, 9 – 12 років). У групах буде навчатися по 6-7 чоловік.

Адреса студії: Київ, Кіностудія імені Довженка, пр. Перемоги, 44.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


6 + = п'ятнадцять