Відключення гарячої води у Києві 2019 | Відрадний

Відключення гарячої води у Києві 2019

Теплостанція

Теплостанція

Не встигли ми порадіти першим по-справжньому теплим денькам, весняному сонцю та квітучим деревам, як комунальники «потішили» свіжою новиною: розпочинається сезон відімкнення гарячого водопостачання. Як і зазвичай у Києві і теплу пору… Мешканці Відрадного вже потроху готуються до «періоду тазиків»: хто морально, а хто – матеріально. Адже все поширенішими у нашому районі стають бойлери – водонагрівачі, з якими відімкнення гарячої води стає геть непомітним. Наприклад, київський магазин Boiler.ua пропонує на вибір бойлери та проточні водонагрівачі – обидва варіанти підійдуть у випадку відімкнення гарячої води.

Коли відімкнуть гарячу воду на Відрадному 2019?

Списки відімкнення районів від системи гарячого водопостачання поки що лише формуються, тому станом на кінець квітня невідомо, коли саме у нашому районі почнеться цей період. Проте деякі райони столиці вже переживають ці похмурі часи: вулиці на Татарці та довкруж Берестейської вже зараз «відрізані» від цивілізації. Там гарячу воду обіцяють увімкнути 7 травня (відімкнули 22 квітня).

Це при тому, що міський голова Києва Віталій Кличко заявляв, що цьогоріч довгих відімкнень гарячого водопостачання у столиці не буде: мовляв, з цим «зав’язали» минулого року.
Чому немає гарячої води у Києві?

Якщо одного ранку ви прокинулися, а у трубах – лише холодна вода, це може бути результатом двох процесів:

1. Гаряче водопостачання відімкнули для профілактики тепломереж. Якщо коротко, то це робиться для перевірки стану тепломереж та залагодження проблемних ділянок у разі їх виявлення. Таким чином комунальники наперед готують системи міста до майбутнього опалювального сезону, який розпочнеться посередині осені.

2. Гарячої води немає через ремонт труб. Ремонт системи гарячого водопостачання проводять у разі виявлення аварійної ситуації, незалежно від опалювального сезону або підготовки до нього. Отож, відімкнути тепленьку воду можуть і взимку.

Куди дзвонити, якщо немає гарячої води?

- Київтеплоенерго: телефони 1551 або (044) 247-40-40.

- Центральна диспетчерська служба з питань житлово-комунального господарства (ЖКГ): телефон (044) 500-15-57.

- Контактний центр міста Києва: телефони 1551 або (044) 205-73-37.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


один + 8 =