Відділення Нової Пошти №122 преїжджає. Ми знаємо, куди! | Відрадний

Відділення Нової Пошти №122 преїжджає. Ми знаємо, куди!

Нова Пошта 122

Нова Пошта 122

Останніми днями на Відрадному активно обговорюють відділення №122 Нової Пошти, розташоване на бульварі Вацлава Гавела, 50. Приміщення в нього – маленьке, а черга з клієнтів на вулиці часто сягає 10 чоловік і більше. Аби вирішити цю проблему, Нова Пошта надумала здійснити справжню «багатоходівку»! Ми вже про все дізналися і готові поділитися інформацією з вами.

Нова Пошта 122: суть проблеми

Це відділення зараз – найменше на Відрадному. При тому, в нього є функція відправки великих вантажів (відділення числиться, як вантажне), отож сюди їдуть надсилати й отримувати свої великі посилки мешканці і Відрадного, і Борщагівки, й інших прилеглих районів. Працівники пункту працюють швидко і якісно, але через великий наплив клієнтів все одно утворюється черга на вулиці.

В одній з місцевих Фесбук-спільнот мешканка нашого району поскаржилася на ці черги та поділилася відповіддю, яка прийшла від компанії на її звернення. Там зазначено таке: «Вже погоджено переїзд відділення №122 у більше приміщення. Також орієнтовно через півтора місяці відбудеться запуск відділення №216, що значно знизить навантаження на це відділення».

Дізнавшись про майбутній переїзд, ми пішли безпосередньо на 122 відділення і розпитали його працівників. Вони підтвердили факт переїзду і навіть розповіли нам, де саме буде оновлене відділення №122. Виявилося, що не все так  просто: переїзд відбудеться не одразу. Ситуація виглядає так:

1. Зараз відділення Нової Пошти №122 перевантажене: в нього замале приміщення і забагато клієнтів.

2. Тому вже цього місяця (жовтень-2021) у відділення заберуть функцію вантажного і залишать там лише міні-відділення з можливістю надсилання посилок до 5 кг.

3. Відділення 122 якийсь час працюватиме лише з маленькими відправленнями, а потім переїде до більшого приміщення і поверне собі статус вантажного.

Нове приміщення розташоване за тією самою адресою: бульвар Вацлава Гавела, 50. Зараз воно стоїть порожнє і чекає на орендаря. Це приміщення розташоване з іншого боку будинку: через магазин напівфабрикатів «Галя балувана» і кав’ярню від старого приміщення відділення.

Отож, тримаємо кулаки за 122 відділення Нової Пошти і бажаємо йому успіху на новому місці!

А що ж з відділенням Нової Пошти №216?

Цей пункт за адресою бульвар Вацлава Гавела, 75 тимчасово зачинений на ремонт. Його зараз перевели до 203 відділення, що на початку проспекту Відрадного. Після ремонту 216 відділення повернеться на свою попередню адресу.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× 1 = один