Вхід до Медмістечка терміново продають | Відрадний

Вхід до Медмістечка терміново продають

Вхід до Медмістечка

Вхід до Медмістечка

Одна з найважливіших частин Відрадного, яку, до того ж, знає весь Київ, це Медмістечко. На великій огородженій території вже кілька десятиліть працюють Київська міська клінічна лікарня №6, дитяча та доросла поліклініки, Центр мікрохірургії ока, Національний інститут хірургії та трансплантології імені Шалімова і навіть морг. Останніми роками приватні установи потроху оточували Медмістечко з усіх боків: тут з’явилися клініки Ісіда і Добробут, Інститут клітинної терапії, стоматологія в адміністративному корпусі… Що там казати: навіть дитячу поліклініку заполонили «базарні» ятки з одягом та журналами. Та схоже, на цьому перетворення Медмістечка не припиниться. Сам вхід до цієї території виставили на продаж!

«Центральний вхід до Медмістечка. Фасад перед шлагбаумом. – Говориться в оголошенні на OLX. – Дві будівля загальною площею 232 кв. м, 4,5 сотки, цільове призначення землі – комерція».

Обидва приміщення продавець оцінює у 550 тис. дол., а кожне окремо – по 27 тис. 500 дол. «Площа будівель майже однакова. Торг, терміновий продаж», – написано в оголошенні.

Відтак, якщо покупець цих будівель з’явиться (а ми у цьому не сумніваємося: надто хлібне це місце – біля медустанов!), він швиденько розведе на вході до Медмістечка бурхливу комерційну діяльність. При цьому, 4,5 землі, що прилягає до входу, ризикує потрапити під комерційну забудову, згідно з цільовим призначенням.

Цікаво, коли на гроші від продажів та здачі в оренду різних частин Медмістечка медичне керівництво району зробить щось корисне для пацієнтів поліклінік і лікарень? Робімо ставки, панове!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


8 + п'ять =