Весільні плаття: де купити на Відрадному? | Відрадний

Весільні плаття: де купити на Відрадному?

Весільна сукня на Відрадному

Весільна сукня на Відрадному

У нашому мікрорайоні розташований районний РАЦС на Лепсе, а ще – безліч перукарень і салонів краси, тож підготуватия до Весілля тут легко :) Але ось проблема: купити весільні плаття в нашій окрузі важко, адже тут немає жодного профільного магазину. Якщо ви не хочете їхати на інший бік Києва у пошуках святкової сукні, зазирніть до будь-якої дошки оголошень в Інтернеті: тут ви точно знайдете, що шукали, та ще й суттєво заощадите. Отож, давайте подивимося, де купити весільні сукні на Відрадному!

1. Весільні сукні б/у. Звісно, якщо ваш весільний бюджет дозволяє, краще купіть весільні плаття ковель гарної якості і забудьте про цей пунктик приготування до свята. Проте що робити, якщо грошей обмаль, а відзначити Весілля все ж хочеться? Правильно: купити весільну сукню б/у, яких багатсько на сайтах оголошень. Зокрема, якщо встановити фільтр пошуку «Солом’янський район», ви можете знайти варіанти суконь на Відрадному вартістю від 700 до 6000 грн. Довгі, короткі, білі, рожеві, однотонні і прикрашені етнічними квітами – ці сукні продає хтось із ваших сусідів, тож оберіть найцікавіші варіанти і рушайте на примірку! Зокрема, сукню з першого фото зараз продають за 3400 грн.

Весільна сукня напрокат

Весільна сукня напрокат

2. Весільні сукні напрокат. Є ще дешевший варіант – взяти весільне плаття в оренду! Щоправда, ми знайшли лише один такий варіант на Відрадному: оренда цієї сукні коштує 2000 грн (2 доби) або 3000 грн (4 доби). Можливо, щодо дешевших суконь можна домовитися й про більш економну оренду!

Тканина для весільної сукні

Тканина для весільної сукні

3. Пошиття весільної сукні. Благо, на тих-таки дошках оголошень є багато дописів про продаж тканин! Зокрема, можна купити й відріз білого штучного шовку, який ідеально підходить для пошиття святкової сукні. Ширина рулону тканини – 1,10 м, а метр погонний коштує від 14 дол. Щодо шовку білого кольору, то його ціна написана на фото – 25 дол. за погонний метр. Де пошити сукню на Відрадному, ви, напевно, знаєте: в нашому мікрорайоні є кілька ательє з пристойною якістю пошиву.

Успіху вам у весільних приготуваннях!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× чотири = 20