Вебінар про профорієнтацію від НАУ | Відрадний

Вебінар про профорієнтацію від НАУ

Профорієнтація вебінар

Профорієнтація вебінар

14 травня з 15:00 до 15:40 відбудеться вебінар з циклу «Власний компас профорієнтації. Алгоритм вибору професії». Його організує Центр обдарованої учнівської молоді Інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету. Зустріч зорієнтована на вчителів, шкільних психологів та класоводів старших класів: на ній можна буде дізнатися, як допомогти старшим школярам обрати професію. До участі запрошують також і самих здобувачів знань! Долучитися до вебінару можна безкоштовно.

«На вебінарі будемо розглядати, як впорядкувати власне життя через чітке уявлення про свої цілі, про те, чого ви бажаєте, – анонсують організатори. – Ми детально розглянемо формулу вибору професії, яку ви зможете використовувати у будь яких життєвих ситуаціях. Навчимося визначати потреби та засоби роботи з ними в реальному житті. Розглянемо професійні бажання та те, що впливає на вибір професії. Цим вебінаром підведемо підсумок циклу «Власний компас профорієнтації».

Спікером зустрічі буде Богдан Піонтковський-Вихватень. Він – кандидат педагогічних наук, психолог-аналітик, груповий психотерапевт, психолог Центру обдарованої учнівської молоді Інституту інноваційних освітніх технологій НАУ. Нагадаємо: саме НАУ – найбільший навчальний заклад Відрадного. Цей університет не лише готує фахівців з багатьох спеціальностей, а й активно залучає школярів до обговорення їхнього майбутнього.

Взяти участь у вебінарі про профорієнтацію можна, попередньо зареєструвавшись ось тут (скопіюйте лінк в адресний рядок браузера):

https://cutt.ly/xxvV3Iw

Ну а переглянути виступ лектора можна буде на платформі Зум ось за цим лінком:

https://zoom.us/j/4449242396?pwd=OWVUeVF3a0JyS2tzaUtIQ0Zrbk9mZz09&fbclid

Ідентифікатор цієї конференції: 444 924 2396

Код доступу до конференції: 4tv1Bq

Крім того, переглянути вебінари з циклу «Власний компас профорієнтації» від Національного авіаційного університету можна  постфактум – на Ютуб-каналі цього вишу. Ось його адреса (скопіюйте лінк до адресного рядка вашого браузера):

https://cutt.ly/3vsVF2W

Додаткову інформацію з приводу озвученої теми (щодо профорієнтації молоді) можна дізнатися, написавши на імейл лектору: bogdan.piontkovsky@gmail.com

Також організатори онлайн-заходу залишили телефони для довідок: (044)406-72-09, (044)406-74-15.

Джерело

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


9 − чотири =