Вантажівка пошкодила балкон на Лепсе | Відрадний

Вантажівка пошкодила балкон на Лепсе

Постраждалий балкон

Постраждалий балкон

Ресторани і магазини інколи приносять нам багато незручностей. Особливо, якщо вони розташовані на першому поверсі житлових будинків. Так, мешканці будинків на проспекті Відрадному скаржаться на шум та цілодобові кухонні запахи з «Українських страв», люди на перетині проспекту Відрадного і вулиці Героїв Севастополя незадоволені «Космо», адже через цей магазин у дворі стоїть стійкий запах пральних порошків і подібної хімії. Що й говорити про магазинні вантажівки, які постійно шумлять і перекривають виїзд з двору! Але буває й так, що магазин безпосередньо зачіпає власність місцевих мешканців. Так сталося на бульварі Лепсе, 52 – у будинку, сусідньому з «Форою».

Балкон на Лепсе, 52

Балкон на Лепсе, 52

Два тижні тому одна з вантажівок, яка привозила товар до магазину (бул. Лепсе, 54), під час розвертання зачепила балкон другого поверху будинку (бул. Лепсе, 52). У результаті, новенький обшитий вагонкою балкон став обшарпаним і негарним. Вагонка у нижньому куті балкона розкололася, тож тепер вона бовтається, як штора! Видно, що перед обшиванням балкон утеплювали, тож господарям цього балкону не позаздриш: утеплення цього сезону буде не надто ефективне.

Постраждалі вже звернулися до нашого ЖЕКу (КП Відрадненське на Донця, 15-а) з проханням заборонити чи обмежити рух вантажівок, які під’їжджають до магазину Фора і розвертаються біля четвертого під’їзду будинку на Лепсе, 52. «Це створює незручності для мешканців сусідніх будинків, бо декілька вантажних автомобілів, які разом приїжджають до магазину, створюють шум, затор, їх складно обійти, неможливо проїхати», – стверджують власники пошкодженого балкону.

* Фото з сайту КМДА.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


вісім − 8 =