Валютні позичальники зберуться на Відрадному | Відрадний

Валютні позичальники зберуться на Відрадному

Долар

Долар

Кредитний Майдан «заглух», але справа його – жива. 9 грудня о 19:00 у будинку культури Росток (вул. Гарматна, 26/2) розпочнуться збори киян, як брали валютні кредити в Універсал банку.

«Дорогі «універсалівці»! Пропронуємо зібратися в середу, 9 грудня, о 19:00 лоя обговорення ситуації з нашим банком, нашими можливими спільними діями, вироблення особистої стратегії. Для обміну інформацією щодо протистояння нашому банку. – Написав на сторінці події її ініціатор, Руслан Діденко. – Просимо з собою мати кредитний договір і паспорт або водійські права для ідентифікації позичальників».

Повістка зустрічі ще не відома: її позичальники будуть формувати разом. Сторінка події – ось тут: facebook.com/events/1488142058160320/ Проте захід не користується великою популярністю в соцмережі: станом на ранок 9 грудня до участі у зборах записалося лише три людини. Потенційним учасникам залишили номер телефону для зв’язку: (093) 038-05-33, Орест.

До речі

Кредитний Майдан – протестний рух, організований людьми, які взяли в банках кредити у доларах чи євро до здороження валюти. Після стрибків курсу валют їм треба віддавати банкам у 2-3 рази більше грошей, ніж на момент оформлення кредитів. У суспільстві думки з приводу Кредитного Майдану розділилися: одні шкодують позичальників, а інші кажуть, що у нестабільній державі брати валютні кредити було нерозумно. А як ви ставитеся до цього руху? Серед ваших знайомих є валютні позичальники, які «влипли» у борги через дорожчання долара?

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


6 × = сорок вісім