Вагітність від А до Я. Семінар в Ісіді | Відрадний

Вагітність від А до Я. Семінар в Ісіді

Вагітність

Вагітність

25 квітня в рамках проекту ISIDA WEEKEND в клініці ІСІДА Медмістечко відбудеться семінар «Вагітність від А до Я. Готуємося стати батьками».

«Вагітність і народження дитини – абсолютно новий період у житті родини. Дізнавшись про вагітність, майбутніх мам починають турбувати думки, як зміниться життя сім’ї після появи малюка, як навчитися розуміти новонародженого і розпізнавати його потреби, як правильно організувати час з появою дитини в родині, не обділяти увагою себе, коханого чоловіка і якщо в родині вже є дитина – старшеньку», – кажуть у клініці.

Поява дитини вносить істотні зміни в життя сім’ї: з виникненням нових ролей змінюються сімейні взаємини, з’являється безліч нових завдань і обов’язків, пов’язаних з турботою про малюка, і неминуче виникає безліч питань. Природа виділила жінкам 9 місяців на виношування малюка – саме стільки, скільки потрібно для всебічної підготовки до появи дитини.

На найближчому семінарі ISIDA WEEKEND фахівці розглянуть дві теми: фізичні та психологічні зміни в період вагітності та психологічна підготовка до післяпологовий період.

1. Акушер-гінеколог клініки ISIDA Мякота Наталія розповість про щасливий і водночас хвилюючий період очікування малюка і особливості спостереження вагітності:

- які зміни відбуваються в організмі жінки в період вагітності;

- як розвивається малюк в утробі;

- тривожні симптоми I, II і III триместрів;

- постановка на облік і комплексні програми спостереження вагітності.

2. Психолог клініки ISIDA Бажінова Анастасія розповість, як заздалегідь психологічно підготуватися до появи малюка в сім’ї:

- особливості фізичного та емоційного стану мами в післяпологовому періоді;

- основні потреби дитини в цей час;

- можливості організувати турботу про новонародженого і турботу про маму з урахуванням їх потреб.

«Отримані знання допоможуть вам підготуватися до майбутніх змін, уникнути можливих труднощів і налагодити життя з малюком оптимальним для вашої родини чином, – зазначають в Ісіді. – Прослухавши семінар, Ви не тільки знайдете цінні знання та досвід, а й отримаєте унікальний подарунок – сертифікат, що гарантує спеціальні умови на програми спостереження вагітності у травні».
Семінар «Вагітність від А до Я. Готуємося стати батьками» відбудеться 25 квітня в конференц-залі клініки

ISIDA Медмістечко (б-р Івана Лепсе, 65). Початок заходу – о 12:00. Семінар розрахований на майбутніх мам на ранніх термінах вагітності та їхніх чоловіків.

На зустріч варто заздалегідь зареєструватися за телефоном: 0 800 60 80 80 або (044) 455 88 11.

Фото з сайту healthmeup.com

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× сім = 7