В озері на Відрадному заборонено купатися | Відрадний

В озері на Відрадному заборонено купатися

Озеро у парку Відрадний

Озеро у парку Відрадний

На вулиці вже справжнє літо, тож відпочивальники розклали свої покривала на галявинах парку Відрадний та навколо озера Інтеграл, яке розташоване у парку. Засмагати тут можна, а от купатися – в жодному разі, кажуть у санітарній службі. Озеро у парку Відрадний не відповідає санітарним вимогам

Ця інформація стала відома завдяки виданню Тиждень: журналісти надіслали запит до головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби у Києві. У відповідь їм прийшов перелік із кількох десятків столичних водойм, де не можна купатися.

«Ставок у парку Відрадний не відповідає санітарним нормам, небезпечний рельєф дна», – зазначено в документі. Про порушення санітарних норма ми здогадувалися – на просто так же в озері мерла риба. А от про небезпечний рельєф дна озера варто було би повідомити місцевих мешканців – все-таки, знаходяться сміливці, які вже зараз заходять у воду.

Окрім озера в парку Відрадний, до переліку сумнівних водойм увійшло чимало озер і ставків Києва. Уважно погляньте на цей список і перевірте, и немає в ньому вашої улюбленої водойми.

Тут купатися заборонено

Голосіївський район: Дідорівські ставки, ставки Голосіївські у парку імені Рильського, Мишоловські ставки, ставки житлового масиву Теремки-2.

Дарницький район: озеро Нижній Тельбин, затока Комуніст, озеро Вирлиця, затока Берковщина, озеро Сонячне, три водойми на проспекті Бажана, озеро Пономарівське, озеро Небріж, озеро Тягле, озеро Мартишів, озеро Підбірне, озеро Гарячка, озеро Заплавне, озера у Парку партизанської слави.

Деснянський район: озеро Алмазне, відритий канал уздовж вулиці Закревського.

Дніпровський район: озеро Бобровня, озеро Гнилуша, озеро Кругле, озеро Берізка (у Гідропарку), Русанівськй канал, канал у Парку перемоги, Русанівська протока на вулиці Микільсько-Слобідській.

Оболонський район: шість озер Опечень, затока Верблюд, озеро Центральне.

Святошинський район: озеро Віра на вулиці Зодчих, ставок на вулиці Ушакова, водойма на вулиці Булгакова, ставок у селищі Коцюбинське, ставок на вулиці Прилужній, ставок на вулиці Трублаїні.

Солом’янський район: три ставки селища Жуляни, Совські ставки, три ставки в балці Проня, ставок у парку Відрадний.

Печерський район: озеро Либідське, озеро Видубицьке.

Подільський район: озеро Куренівське, озеро Сирецьке, озеро Дубки, озеро Синє, озеро Голубе, озео Петрівське, ставки на Хуторі Шевченка.

Шевченківський район: шість ставків у парку Нивки.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


9 − = два