Уютное кафе закривається | Відрадний

Уютное кафе закривається

Бульвар Івана Лепсе 87

Бульвар Івана Лепсе 87

Ми продовжуємо вишукувати новини нашого мікрорайону, щоб донести до читачів сайту vidradnyi.com свіжу інформацію про зміни на Відрадному :) Цього разу увагу до себе привернуло оголошення про передачу в оренду приміщення на бульварі Івана Лепсе, 87. Роздивившись фотографії кімнат, ми дійшли висновку, що мова йде про «Уютное кафе» – недорогий заклад харчування на розі Лепсе і Донця.

«Здається приміщення для будь-якого виду діяльності – бульвар Лепсе, 87. Приміщення 137 квадратних метрів, фасад, вітринні вікна, перший поверх житлового будинку, без меблів, без обладнання», – написано в оголошенні на сайті OLX. При цьому, орендувати приміщення пропонують за 14 тис. грн на місяць.

Уютное кафе

Уютное кафе

Недорога кав’ярня з Wi-Fi, підвішеними стравами і середнім чеком у 50 грн – так в Інтернеті описували цей заклад громадського харчування. І хоч назва кав’ярні та її «зовнішній вигляд» не були надто вдалі, тут можна було поласувати бізнес-ланчем за 25 грн, а за скумбрію-гриль зі смаженою картоплею та соусом – викласти лише 35 грн.

Ми засмучуємося кожного разу, коли на Відрадному закривають магазин чи кав’ярню, скасовують транспортний маршрут чи надовго відмикають гарячу воду. Тому бажаємо нашому мікрорайону розвитку, а новим орендарям (а такі неодмінно мають знайтися!) відкрити на Лепсе більш успішний заклад харчування!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


2 коментарі до “Уютное кафе закривається”

  1. Сергей коментує:

    Там вроде уже как месяц теперь магазинчик.

    • admin коментує:

      Дякуємо за інформацію! Ми туди не заходили – взяли дані з оголошення, де показані фотографії інтер’єру кафешки. Але значить, і магазин там ненадовго, раз знову шукають оранедарів…

Напишіть відгук


8 × п'ять =