Увага: толока на Голего! | Відрадний

Увага: толока на Голего!

Толока: прибирання у Києві

Толока: прибирання у Києві

Як стало відомо сайту vidradnyi.com, вже цієї суботи – 10 квітня – на Відрадному відбудеться толока з прибирання території навколо школи №324. Цікаво, що прибирання організує проєкт «Київський кит» – ініціатива, яка збирає пластик та згодом створить з нього велетенську скульптуру у вигляді кита.

“В суботу є план прибрати звалище сміття, що зробили прямо біля 324 школи. Там бігають діти й проходить стежка, якою страшно ходити. Як показує досвід, такі зустрічі корисні не тільки для чистоти міста, але й для душі — спілкування з людьми зі спільними цінностями надихає, хоч і з дотриманням дистанції й в масці”. - Написала на своїй Фейсбук-сторінці одна з організаторок події – Анна Анастасьєва. Дві наступні фотографії – з її сторінки. На них показано проблемні ділянки саме там, де відбудеться толока.
Толока буде тут

Толока буде тут

Як зазвичай виглядають прибирання від Київського кита? Активісти й просто небайдужі кияни збирають сміття на певній території, розкладають його по відповідних контейнерах (відокремлюють пет-пляшки) та вивозять. До таких толок приєднуються й учасники вже легендарної спільноти «Києве, мий». У результаті, у певній місцині стає чисто й гарно, а Київський кит «відрощує пузце», тобто збирає матеріал для майбутньої скульптури.

Прибирання на Голего

Прибирання на Голего

Совські ставки, озеро Сонячне, Голосіївський парк – у цих місцях вже стало набагато чистіше після прибирання активістів. Настав час і нашого рідненького району!

Отже, 10 квітня, 12:00, територія біля Спеціалізованої школи №324 (вулиця Миколи Голего, 8). Приходьте і приводьте дітей, щоб показати їм правильний приклад :)

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− сім = 0