Учні 174 школи зібрали кришечки для волонтерів | Відрадний

Учні 174 школи зібрали кришечки для волонтерів

Учні 174 школи у Києві

Учні 174 школи у Києві

Сьогодні хлопці та дівчата зі 174-ї школи, що на Героїв Севастополя, урочисто передали волонтерам з організації «Благодійний фонд Овес» п’ять кульків, заповнених пластиковими кришечками від пляшок. Учні приєдналися до всеукраїнської акції, у рамках якої мешканці різних куточків держави надсилають волонтерам кришечки, аби ті відправили їх на переробку та за виручені кошти купили протези ветеранам нинішньої війни.

«Ось такі вони «діти», але вже такі дорослі в розумінні Благо ДАРИТИ! Київ, школа №174», – таке повідомлення з’явилося на сторінці фонду Овес у Фейсбуці.

Школа №174

Школа №174

Збирання кришечок в Україні увійшло «в моду» цього літа. Благодійний фонд Овес здає кришечки на переробку до броварської переробної кампанії і за виручені кошти обіцяє купувати протези для поранених бійців. Українці посилено збирають кришечки, проте до купівлі хоча би одного протезу це далекувато: такі покупки – не з дешевих.

З іншого боку, про діяльність фонду Овес ширяться неприємні чутки: фонд звинувачують у непрозорості (чіткої фінансової звітності поки що не видно) та зв’язках із лівими політичними силами.

Але як би там не було, рух зі збору кришечок об’єднує людей навколо турботи про постраждалих вояків та про довкілля, тому учням 174-ї школи – респект за участь у благодійній акції!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


8 + три =