Учениці музичної школи з Відрадного вибороли срібло і бронзу на цирковому фестивалі в Італії | Відрадний

Учениці музичної школи з Відрадного вибороли срібло і бронзу на цирковому фестивалі в Італії

Амелі Білик

Амелі Білик

Кілька днів тому в італійському місті Латина відбувся Міжнародний цирковий фестиваль, де вихованиці Київської дитячої музичної школи №14 ім. Д. Кабалевського здобули призові місця. Владислава Нараєва отримала срібну нагороду у ручному еквілібрі, а Амелі Білик – бронзову у вільному дроті.

Призерки навчаються у випускному класі музичної школи №14. Це – саме та школа, що розташована на бульварі Вацлава Гавела, 69 – навпроти дитячої поліклініки Медмістечка. І навколо якої ходять чутки про суворі й довготривалі тренування з циркового мистецтва.

Владислава Нараєва

Владислава Нараєва

Що ж, вітаємо і самих дівчат (Амелі Білик та Владиславу Нараєву), і їхніх викладачів – Людмилу Носенко та Юрія Соболєва. Ви справді заслужили міжнародне визнання своїми наполегливістю та мистецтвом!

Як відомо, Влада та Амелі вже неодноразово представляли Україну на міжнародних конкурсах у різних країнах. За їхніми плечима – циркові змагання у Німеччині, Іспанії, Ізраїлі. Італійський же фестиваль став черговою віхою їхнього переможного шляху: ця подія у світі циркового мистецтва за своїм рівнем може зрівнятися хіба що з фестивалем у Монте-Карло. Пишаємося успіхами Амелі та Владислави!

До речі

Переглянути виступи Владислави Нараєвої та Амелі Білик на італійському фестивалі ви можете на нашій сторінці у Фейсбуку.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


шість − = 2