Учасник АТО просить налагодити опалення на Патріотів, 98 | Відрадний

Учасник АТО просить налагодити опалення на Патріотів, 98

Вул. Патріотів, 98

Вул. Патріотів, 98

На Відрадному тривають опалювальні «баталії». У деяких багатоквартирних будинках – справжні тропіки, а у деяких мешканці змушені вдягати на себе по 2-3 шари одягу, щоб не змерзнути. Друге твердження стосується великого будинку на вул. Патріотів, 98 – дев’ятиповерхівки, що має 6 під’їздів і величезну кількість мешканців. Один з них – демобілізований учасник війни на Сході України – просить Київенерго нарешті налагодити опалення у будинку.

«Я та моя сім’я неодноразово зверталися до КМДА з проханням з’ясувати та встановити причину опалення по нашому дому. Температура опалення не відповідає нормам. До служб ЖКХ звертався, але вони відповідають, що з їх сторони немає проблем, – пише учасник АТО. – Я, *** (не хочемо називати імені заявника – Авт.), являюся учасником бойових дій, на сьогоднішній день маю групу інвалідності у зв’язку з проходженням бойових дій на окупованій території нашої країни, та маю декілька захворювань, тяжко переношу низьку температуру в хаті».

Звернення учасника АТО – не перше такого роду: загалом, у сервісі 1551 зараз зареєстровано 7 скарг, що стосуються недостатнього рівня опалення на Патріотів, 98. Мешканці цього будинку зазначають, що температура у приміщенні складає лише 15 градусів! І це – за відносно теплої погоди за вікном, як для грудня. Не хочеться уявляти, яка температура буде у цих квартирах, коли почнеться справжня морозяна зима…

Ну а поки що комунальники надсилають скаржникам відписки. «Факти неналежного централізованого опалення у житлових будинках №98 на вул. Патріотів, №34-Г ну бульв. Івана Лепсе та №94 на вул. Новопольовій дійсно мають місце. – Пишуть у своїй відповіді представники Київенерго. – Станом на теперішній час проводяться всі необхідні роботи з відновлення належного централізованого опалення в зазначених будинках, які будуть закінчені до 7 грудня 2015 року». Те саме вони обіцяли й «до 1 грудня», тому поки що сподіватися на покращення рівня опалення на Патріотів, 98 не доводиться.

Фото з сайту kiev.address.ua

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


6 + п'ять =