У жіночій консультації на Гарматній зробили дитячий куточок | Відрадний

У жіночій консультації на Гарматній зробили дитячий куточок

Дитячий куточок

Дитячий куточок

Мами Відрадного, прийшло і на вашу вулицю свято! :) Тепер можна здати аналізи, пройти ультразвукове дослідження або відвідати гінеколога, взявши дитину із собою до медичної установи! А все завдяки тому, що у жіночій консультації дорослої поліклініки на Гарматній відкрити дитячий куточок з іграшками, де малюк зможе почекати вас, весело проводячи час. Дитячий куточок розташований на 2 поверсі поліклініки (вул. Гарматна, 36), у кінці жіночої консультації.

Дитячий куточок зовсім невеликий, проте поки що його «потужностей» вистачає: ще не всі знають про цю новацію, отож дітей у потрібний час залишають із нянями/родичами/сусідами. Тим не менш, вже є й такі діти, які спробували гратися і залишилися задоволені нововведенням.

Місце для дитячого дозвілля у жіночій консультації розташоване біля вікон, тому там гарно і світло. На килимі з машинками стоїть один дитячий столик і два стільчики: тут можна малювати або гратися обраними іграшками.

Ігровий куточок у поліклініці

Ігровий куточок у поліклініці

Окрім стільчиків, тут є й дитячий пуф у вигляді героя мультику «Angry Birds»: його шанувальники точно оцінять таке сидіння!

Пуф Angry Birds

Пуф Angry Birds

Олівці у склянці стоять на найвищій полиці стелажу, отож тут дорослі мають допомогти дітям їх діставати і класти на місце. Ще один момент, який потребує допомоги дорослих – пояснення дитині, що перед килимком треба роззутися, щоб і інші діти змогли погратися у чистому куточку. На жаль, вже зараз не всі мами зважають на це оголошення, і пускають дітей гратися у взутті. Мами, не робіть так :/

Дітей просять роззувати

Дітей просять роззувати

Загалом, вибір іграшок на полицях стелажу великий, але він зводиться до фігурок. Отож якщо ваш малюк любить гратися у рольові ігри і вигадувати їхні сюжети самотужки, йому тут точно сподобається. Тут є різні тваринки, мультгероя, іграшки з «Хеппі Міл»… :)

Дитячі іграшки в ігровому куточку

Дитячі іграшки в ігровому куточку

Також є чим погратися і любителям транспорту: у дитячому куточку можна знайти й різноманітні машинки.

Машинки для дітей

Машинки для дітей

Чого у дитячому куточку поки що бракує – то це розмальовок та простеньких книжок, які можна було би розглядати за столиком. Їх усі охочі можуть приносити на ресепшн у самому початку жіночої консультації: працівниця ЖК прийме їх та розкладе по поличках.

А ваша дитина вже тестувала дитячий куточок у поліклініці? :)

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


8 × = п'ятдесят шість