У відрадненському озері мре риба | Відрадний

У відрадненському озері мре риба

Риби плавають догори животами

Дохла риба

Дохла риба

Ще два тижні тому озеро Інтеграл, що у пару Відрадний, було вкрите суцільним шаром товстої криги. Та не встигла вона скреснути – і відвідувачів парку шокувало побачене видовище. На поверхні води плавало багато риби, і вся вона – мертва, догори черевом.

Вперше мешканці Відрадного побачили дохлу рибу в неділю, 21 квітня. На поверхні водойми плавала риба різних розмірів – від 5 см до 15 см. Найбільше дохлої риби було навколо містка, але незважаючи на це, по боках водойми було по кілька рибалок. Дорослі та діти разом ловили рибу (не вся встигла здохнути), торкалися її руками, складали до відер та несли додому.

Мор риби

Мор риби

Напередодні у парку відбувся суботник, тож підозри перехожих впали на прибиральників. Мовляв, це вони злили в озеро якісь брудні речовини, що викликали мор риби. Хоча винного у цій ситуації знайти буде дуже важко: за озером у парку Відрадний вже давно ніхто не доглядає: його не чистять, навряд чи перевіряють якість води

Чому гине риба?

Риба плаває пузом вгору через такі причини:

1) Отруєна вода (забрудненість шкідливими речовинами)
2) Спекотна погода (риба задихається)
3) Брудна вода (забруднення фекаліями).

Сподіваємося, Солом’янська районна у місті Києві адміністрація зверне увагу на проблему забруднення озера у парку на Героїв Севастополя, адже якщо мор риби спричинила отрута, вона несе небезпеку і для відвідувачів парку (зокрема, для рибалок, серед яких є й діти).

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


2 коментарі до “У відрадненському озері мре риба”

  1. Дмитро Карпій коментує:

    У нас у Броварах схожа проблема. Один дорис на сайті нічого не вирішить, треба подавати запити, звернення до влади, екологів тощо. Накрайняк – провести акції проткстів. Розголос – єдине, чого вони бояться.
    pravo-znaty.org.ua/150-mertvih-ribin-otruyuyut-ozero-na-pekarni-bo-za-yih-vilov-nihto-ne-vidpovidaye/

  2. [...] норма ми здогадувалися – на просто так же в озері мерла риба. А от про небезпечний рельєф дна озера варто було би [...]

Напишіть відгук


6 × = шість