У відомого м’ясника на ярмарку будуть знижки | Відрадний

У відомого м’ясника на ярмарку будуть знижки

Домашнє м'ясо

Домашнє м’ясо

Якщо ви – завсідник продовольчих ярмарків, які відбуваються по вихідних у різних частинах нашого району, то вочевидь знаєте м’ясника Віталія. Цей кремезний чолов’яга у фартуху на усіх місцевих ярмарках продає ковбаси ручної роботи, сосиски, сардельки, пельмені та масло. Біля його столика завжди розміщується ще один, з іншим продавцем, де можна купити дуже смачні домашні струделі з яблуками чи курагою. Так ось, у пана Віталія для вас – гарні новини!

Півроку тому м’ясник потішив усіх, хто стояв до нього в довжелезній черзі: у вересні його дружина має народити другу дитину. І це ще не все: на честь новонародженого маляти продавець обіцяв зробити своїм покупцям знижки на всю м’ясну продукцію. «Якщо народиться хлопчик, знижка буде 20%. Якщо дівчинка – 10%, а якщо двійня – 5%», – пожартував тоді пан Віталій. А потім з усім своїм артистизмом налив покупцям по чарці та пригостив сосисками.

Сьогодні, під час ярмарку на Комарова, ми підійшли до легендарного м’ясника і спитали, чи в силі його обіцянки. Виявилося, що він вдруге став батьком хлопчика, тож вітаємо його з цим! «Знижки будуть в останню суботу жовтня на ярмарку, – сказав пан Віталій. – Тільки треба уточнити, де той ярмарок відбудеться».

Уточнюємо: 25 жовтня (а саме цей день буде останньою суботою жовтня) продовольчий ярмарок відбудеться на вул. Пулюя, 8 та на вул. Освіти (вул. Вузівської до Кривоноса). Тож, любителі смачненьких домашніх ковбас, приїжджайте туди, й не забудьте привітати пана Віталія!

До речі

Багато хто стоїть у величезній черзі до пана Віталія не по ковбаси. Домашнє вершкове масло – ще один його «коник». «Воно смачне, солодке і добре зберігається», – відзначають тітоньки у черзі. Насправді ж, таємниця зберігання масла дуже проста. «Одразу після приготування я кладу масло в морозилку на одну добу, – розповідає пан Віталій. – Після такої заморозки його можна діставати: 28 діб не буде псуватися!»

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


6 × = вісімнадцять