У сквері біля Тампере проклали бордюри | Відрадний

У сквері біля Тампере проклали бордюри

Проїзд заборонений

Проїзд заборонений

22 жовтня, попри сиру дощову погоду, комунальники вели активні роботи у сквері біля кінотеатру Тампере. А точніше, вони прокладали бордюри, що тепер відокремлюють сквер від проїзду та житлових будинків (зі сторони Лепсе, а не Героїв Севастополя). Видовище було неабияке: перекритий проїзд, один робочий бульдозер і чоловік сім працівників комунальної служби Солом’янського району, які поволі закидали розчином заповнені дощовою водою рови біля бордюрів.

Новий бордюр

Новий бордюр

Самі бордюри захоплення не викликали: можливо, на їхній вигляд вплинула мокра погода, але нам здалося, що ці конструкції – не нові. Вони цілком можуть бути «викорчувані» з дворових проїздів на бульварі Лепсе, де саме нещодавно клали асфальт та встановлювали новесенькі бордюри.

Загалом, ці бордюри проклали рівненько. Для точності, як і годиться, комунальники протягнули між стовпчиками мотузку, яка вказувала правильний напрям прокладання бордюрів. Сподіваємося, коли похмура погода мине, ці бордюри та асфальт біля них «підрихтують» та зроблять дійсно доглянутими!

А ви вже бачили цю нову «окантовку» скверу?

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


три + 4 =