У парку Відрадний відбудеться Easter Hunt | Відрадний

У парку Відрадний відбудеться Easter Hunt

Easter Hunt у парку Відрадний Київ

Easter Hunt у парку Відрадний Київ

У четвер, 29 квітня, на двомовні сім’ї чекає Easter Hunt – традиційна для західних країн великодня забавка, під час якої діти бігають у пошуках захованих святкових яєць. Розпочнеться дійство  о 17:00 у парку Відрадний. Отож, якщо у цей час ви будете у парку й чутимете багато англійської мови, не дивуйтеся: це – великодня забава для білінгвів.

У нашому районі є декілька клубів батьків, які організовують англомовне середовище для своїх дітей ледь не з пелюшок. Один з них – «Enjoy English with Bo» – з року в рік влаштовує для малят-білінгвів великоднє «полювання  на яйця» саме у парку Відрадний. Easter Hunt – це традиційна для західних країн великодня забавка, під час якої діти бігають у пошуках захованих святкових яєць.

Брати участь у забаві можуть лише члени клубу «Enjoy English with Bo» (участь у ньому платна, але вартість – досить символічна, кілька доларів). Крім того, до забави беруть дітей віком від 4 років.

«Нарешті ми збираємося зустрітися особисто! – Зазначають організатори в анонсі Великоднього полювання. – Великодні дитячі ігри, цікавинки, полювання, пісні! Наша програма завжди однакова, але є й деякі зміни, щоб здивувати учасників».

Отож, «ключик» до участі в англомовному святі для дітей – це участь у самому клубі білінгвів. Крім того, важливо, щоб дитина мала не менш, ніж 4 роки, і більш-менш розмовляла англійською (це свято та інші зустрічі клубу відбуваються без перекладу – лише англійською).

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


7 + = шістнадцять