У парку Орлятко вкрали туалет | Відрадний

У парку Орлятко вкрали туалет

Розшукується туалет!

Розшукується туалет!

15 вересня у парку Орлятко не стало громадської вбиральні. Хтось поцупив туалет у контейнері просто з території парку! Про це повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук керівник «Київських парків» Денис Півнєв.

«Шановні друзі, сусіди парку «Орлятко» та усі Солом’янці! – написава він. – Силами нашого комунального підприємства було встановлено та відремонтовано громадську вбиральню контейнерного типу в парку «Орлятко». Але сьогодні вночі сталася прикра подія – громадський туалет було ВКРАДЕНО! Так, Вам НЕ ЗДАЛОСЯ! – ВКРАДЕНО! Ми просимо усіх хто чув чи бачив, як це відбувалося (а це не можливо було зробити без спецтехніки), допомогти в розслідуванні. Зараз на місці працює поліція, якщо щось знаєте – допоможіть!»

Як відомо, навколо реконструкції парку Орлятко ходять різні чутки. Місцеві мешканці бояться, що цього разу «ремонт» закінчиться ще якимось «підвохом», яким минулого разу стало спорудження великого ресторану Орлі посеред зеленої зони. Інформаційної роботи з населенням ніхто не проводить, тому мешканці змушені самі здогадуватися, на якому етапі реконструкція і яке призначення тих чи інших споруд, приведених до парку.

Місяць тому одна мешканка Відрадного, що живе неподалік парку, скаржилася на 1551 стосовно того самого туалету, який вкрали цієї ночі. Ось так виглядав цей контейнер з туалетом всередині:

Туалет у парку Орлятко

Туалет у парку Орлятко

А ось – сама її скарга: «На територію парку Орлятко з будови за адресою бульвар Лепсе, 9-Г вивантажили туалет. Мабуть, у них закінчилося місце на території будови. Або це подарунок місту і парку Орлятко, в якому немає громадського туалету, до Дня незалежності. Прошу прибрати цю будівлю з території парку Орлятко».

Схоже, туалет таки прибрали, але хто це зробив і навіщо?..

P.S. За інформацією від Дениса Півнєва, вбиральню вже знайшли!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


два + 7 =