У новий дитсадок на Гавела шукають… каштеляну | Відрадний

У новий дитсадок на Гавела шукають… каштеляну

Дитсадок Київ

Дитсадок Київ

Теж не знаєте, що це таке? :) Не біда: така вакансія, насправді, одна на весь Київ! І вона – саме від дитсадку-довгобуду на бульварі Вацлава Гавела, 81-А. Новий дитсадок називається «Карамелька», має номер 168 і створює свою базу карнавальних костюмів для дітей. Усе це випливає з вакансій, які керівництво дитсадка розмістило на відповідному сайті.

Отже, хто така каштеляна?

Це, фактично, хазяйка, людина, що завідує певною частиною господарства. «Каштелян – за середньовіччя в низці країн Західної Європи, зокрема Польщі, — службова особа, яку призначав король або князь для управління цитаделлю в місті, а пізніше — наглядач замку, громадського будинку», – пояснює нам онлайн-словник. Отож, до дитсадку Карамелька на Гавела, 81-А шукають саме наглядачку.

Але робота ця – це лише організаційна, а й ремісницька. Адже до обов’язків каштеляни дитсадку записали таке: «вміння шити та здійснювати дрібний ремонт одягу та білизни, створення дитячих карнавальних костюмів, видача то облік спецодягу». Ця людина буде створювати святковий одяг та слідкувати за його обліком, а також за видачею спеціального одягу персоналу дитсадка. Звучить цікаво, хоча зарплатню такій працівниці обіцяють геть малу – 5 тис. грн.

З цього ж оголошення випливає ще одна новина: у новому дитсадку діятиме прокат карнавальних костюмів. З одного боку, це позбавить батьків мороки перед кожним костюмованим святом: не треба буде оббігати весь район у пошуках костюма їжачка чи персика. Але з іншого, очевидно, що прокат костюмів буде платний – так само, як у тому ж «артистичному» дитсадку №398, що розташований біля 174 школи.

Також із вакансій дитсадку Карамелька видно, що до цього закладу досі шукають вихователя (йому пропонують зарплату від 7 тис. грн до 10 тис. грн), помічника вихователя (від 5 тис. грн до 6 тис. грн), музичного керівника (від 6 тис. грн до 10 тис. грн) та шеф-кухаря (від 5 тис. грн до 10 тис. грн).

Цікаво, що раніше на Відрадному було розповсюджене оголошення про набір на роботу до цього дитсадку ще й спеціаліста з обслуговування комп’ютерної техніки, а також керівника гуртку комп’ютерної грамотності. Отож, тут дітей з дошкільного віку привчатимуть до правильного використання сучасної техніки.

Сам же садок нарешті почав працювати. Частково, потроху, але це все одно краще, ніж «простой», який тривав кілька місяців після його офіційного відкриття півроку тому. На жаль, з 5 квітня садок все одно не працюватиме – разом з іншими дошкільними закладами столиці буде зачинений на карантин. Ну а після карантину поновить свою роботу – сподіваємося, вже разом з каштеляною :)

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


7 − один =