У НАУ відбудеться фестиваль арт-терапії | Відрадний

У НАУ відбудеться фестиваль арт-терапії

Лялька ручної роботи

Лялька ручної роботи

Національний авіаційний університет переживає бурхливі часи: то скандальних проректорів звільняють, то поновлюють їх на посадах, то звільнять вже в.о. ректора, який їх поновлював… Словом, боротьба за університетську владу триває. Попри це, заклад живе своїм життям – вже наступних вихідних (14 та 15 листопада) у його стінах зустрічатимуть Міжнародний фестиваль арт-терапії Art-Praktik.

Психологічний фест триматиме з 8:00 14 листопада до 19:00 15 листопада. Місце проведення – пр. Космонавта Комарова, 1, Національний авіаційний університет, центральний корпус, актова зала.

«Art-Praktik – це унікальна подія у сфері психології в Україні! – запевняють організатори. – Спеціально для вас ми зібрали в одному місці найкращих тренерів арт-терапії з усієї України! Цього року на фестивалі будуть представлені понад 60 професійних тренерів зі своїми майстер-класами».

Тренери проводитимуть заняття з таких напрямків:

- Ізотерапія;

- Лялькотерапія;

- Пісочна терапія;

- Мандалотерапія;

- Музична терапія;

- Ігрова арт-терапія;

- Фототерапія;

- Ресурсна терапія;

- Танцювальна терапія;

- Тілесна арт-терапія;

- Трансперсональна арт-терапія;

- Казкотерапія;

- Перинатальна арт-терапія тощо.

Art-Praktik – це фестиваль, який з кожним роком стає все більш популярний. Цьогоріч організатори очікують понад 600 учасників з різних міст України та ближнього зарубіжжя.

Що ще на вас чекає на психологічному фестивалі Art-Praktik?

Кожен тренер, що виступатиме, приносить від себе подарунки – всілякі авторські продукти (книги, метафоричні карти, ігри тощо), можливість безкоштовного навчання та багато іншого. Все це розігрується зі сцени протягом двох днів. Тому приготуйтеся до подарунків і сюрпризів: виграти їх можете саме ви!

«За підсумками кожного фестивалю Art-Praktik видається збірник, який всі учасники отримують на фестивалі. Завдяки цьому ви зможете повноцінно насолодитися працею кожного тренера, навіть якщо у вас не вийде потрапити на його майстер-клас», – кажуть організатори.

Купити квитки на фестиваль (вартість – від 250 до 500 грн) і отримати відповіді на всі питання ви можете за телефоном: (050) 135-91-12, Світлана.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


дев'ять − 4 =