У морзі в Медмістечку нав’язують свого священика | Відрадний

У морзі в Медмістечку нав’язують свого священика

Морг: вул. Стражеска, Київ

Морг: вул. Стражеска, Київ

Незвична скарга днями надійшла до служби допомоги киянам 1551. Місцева мешканка у своєму зверненні розкритикувала роботу моргу, що діє на території Медмістечка. Виявляється, родичам померлих у цьому закладі нав’язують саме їхнього священика для відспівування, а якщо ті не погоджуються, усіляко заважають проводити померлу людину в останній путь.

«3 лютого ми ховали нашу бабусю, Марію Іванівну ***, що майже 60 років пропрацювала на Медмістечку медсестрою. Ми скористалися послугами так званого «приватного моргу», що розташований за адресою: вулиця Стражеска, 6а, в тій же будівлі, де й паталогоанатомічне відділення, розповідає постраждала. – Співробітник «приватного моргу», якого називають «Васильович» намагався не допустити запрошеного нами священика до відспівування, мотивуючи це тим, що «головний лікар дозволяє служити лише нашому батюшці»(!)

Родичі й друзі померлої висловили категоричну незгоду і настояли на своєму – аби відспівування проводив священик, якого запросили вони, а не морг. «Через це згадана особа чинила нам перепони, затримавши прощання із померлою. Він мотивував це тим, що «ви не попередили, що збираєтеся відспівувати її тут, тому доведеться пропустити трьох небіжчиків». В результаті, майже 50 людей, що прийшли попрощатися, були змушені майже годину чекати на вулиці», – пише у скарзі онука померлої.

Наприкінці скарги вона просить надати роз’яснення з кількох питань:

- На якій підставі функціонує приватний морг, які він має установчі документи, форму власності, хто є її керівником;

- На якій підставі дана організація працює на території Медмістечка;

- Хто такий «Васильович»: його ім’я, прізвище та посада;

- Що означає «заборона приводити інших священиків».

Звертаємося до наших читачів! Якщо ви або ваші знайомі стикалися з подібними неприпустимими на похороні речами, розкажіть про це у коментарях. До речі, як гадаєте, священик якого патріархату «приписаний» до моргу на обов’язкових підставах?

До речі

Про те, як представники моргу в Медмістечку наголошували на обов’язковому проведенні розтину тіла старенької бабусі за 1700 грн, можна почитати тут: fakty.ua/169664-ya-otkazalas-vezti-umershuyu-82-letnyuyu-mamu-v-morg-gde-za-vskrytie-trebovali-1-tysyachu-700-griven

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


3 + = десять