У Медмістечку лікували мати Михайла Жизневського | Відрадний

У Медмістечку лікували мати Михайла Жизневського

Ніна Жизневська у лікарні №6 (Медмістечко)

Ніна Жизневська у лікарні №6 (Медмістечко)

Київська міська клінічна лікарня №6, що у Медмістечку на Комарова, нещодавно приймала у своїх стінах мати загиблого на Грушевського білоруса Михайла Жизневського – Ніну Василівну Жизневську. Жінка лікувала хворе серце у терапевтичному відділенні. Про це нам стало відомо з Фейсбук-сторінки телеведучої Марічки Падалко, яка підтримує контакт з сім’єю героя Небесної Сотні та часто спілкується з Ніною Жизневською.

«Колись після загибелі Міші Жизнєвського на Майдані з Ніною Василівною відмовлялися ділити одну палату пацієнтки гомельської лікарні, бо «мама фашиста». Минулого тижня Ніна Василівна відчула всю увагу лікарів і друзів, на яку вона заслуговує. В Київській міській лікарні №6 вона була VIP-пацієнтом в найкращому значенні цього слова, – написала 7 вересня Марічка Падалко. – Велика подяка всьому терапевтичному відділенню, завідуючому Віталію Вікторовичу Кутовому та лікарю Тетяні Василівні за таке ставлення! А також невтомній Любомирі Хоптій». Разом з цим дописом телеведуча розмістила фотографію, на якій зображені троє її дітей разом з пані Ніною.

Ще в останній день літа, коли під Верховною Радою вибухнула сумнозвісна граната, Марічка Падалко писала на своїй сторінці у соцмережі: «Я точно знаю одну людину, яка щиро плакала у Києві від цієї звістки. Це мама Міші Жизнєвського, яка вже кілька днів лежить із хворим серцем в одній із київських лікарень»…

Марічка Падалко про Ніну Жизневську

Марічка Падалко про Ніну Жизневську

Подяка лікарям Медмістечка і від нас також!!!

Сергій Нігоян, Михайло Жизневський, Юрій Вербицький

Сергій Нігоян, Михайло Жизневський, Юрій Вербицький

Фото з ФБ-сторінки Марічки Падалко та з сайту visti-kamenia.com

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


чотири × = 12