У Медмістечку – черга зі «швидких»: реанімації заповнені | Відрадний

У Медмістечку – черга зі «швидких»: реанімації заповнені

Черга зі швидких у Медмістечку

Черга зі швидких у Медмістечку

Ситуація з захворюваністю на коронавірусну інфекцію продовжує погіршуватися. Головній лікарні «Медмістечка» знову повернено статус «ковідної», а лікарі працюють з усіх сил. Про невтішну ситуацію ще 27 вересня повідомили на сторінці цього закладу у Фейсбуці.

«Епідемічна ситуація з розповсюдження COVID-19 погіршується з кожним днем… Статистика невтішна. Усе більше хворих, тяжко хворих… Нашій лікарні знову надано статус ковідного шпиталю! У більшості відділень опущено завіси, вони перетворилися на ковідні. Реанімації заповнені» – написано у повідомленні Медмістечка.

На під’їзді до лікарні знову утворюються черги з карет швидкої допомоги, а лікарі жертвують своїм часом і здоров’ям, аби рятувати велику кількість хворих.

«А вже ж і вакцина є, причому безкоштовна, але люди вибирають «свободу», тому що досі не усвідомлюють масштабів наслідків своєї халатності. – Відчайдушно підсумовують медики. – Подібне ставлення до себе та оточуючих призвело до повторюваного сценарію… Любі! Благаємо! Будьте відповідальними! Вакцинуйтеся! Захистіть себе та рідних!»

До тексту цього посту додані «фотодокази» – світлини з чергами зі «швидких» на території Медмістечка.

До речі

Нещодавно ми писали, що у торговельному центрі Cosmo Multimall на Шулявці відкрився пункт масової вакцинації. Записатися туди на щеплення можна через Хелсі.

* Фото – зі сторінки Медмістечка у Фейсбуці.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


п'ять − = 1