У ліцеї КПІ буде День відкритих дверей! | Відрадний

У ліцеї КПІ буде День відкритих дверей!

Математичний клас

Математичний клас

26 лютого о 10:00 у Політехнічному ліцеї Національного технічного університету України «КПІ», що на бульварі Івана Лепсе, 41-А, розпочнеться День відкритих дверей. На захід запрошують батьків з дітьми, які хочуть навчатися у цьому закладі. Учні 5-10 класів цього дня зможуть взяти участь у рейтинговому тестуванні, документи для участі в якому треба подати заздалегідь.

Заяву на участь у рейтинговому тестуванні варто принести до 23 лютого до головного корпусу ліцею КПІ: пр. Перемоги, 37, корпус 7, кабінет 321-А. Зробити це можна буднього дня з 9:00 до 17:00 (обідня перерва в ліцеї – з 12:30 до 13:30). Заяви прийматиме Резніченко Олена Вікторівна, її робочий телефон: 204-83-90. Також ці документи можна надіслати й електронною поштою: plkpi_vstup@ukr.net

Загалом, для участі у тестуванні треба буде подати:

- копію свідоцтва про народження дитини;

- заяву від батьків;

- копію учнівського табеля за І семестр, завірену підписом та печаткою директора школи, в якій навчається дитина (мі тим, участь у тестуванні не зможуть взяти діти з оцінками нижче 7 балів з профільних предметів).

Окремі умови участі у тестуванні тут для дітей, які займали призові місця на міських учнівських змаганнях з профільних предметів (олімпіадах, МАН). Їм у ліцеї треба буде пройти співбесіду за попереднім записом.

Для учнів 5 – 7 класів профільне тестування відбуватиметься з англійської мови, математики та української мови (це буде творче завдання). А переглянути предмети тестування для інших класів ви можете на сайті ліцею: pl.kpi.ua

* Фото з сайту missamandalyn.blogspot.com

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× 3 = дванадцять