У Київхліб на Відрадному шукають продавця зі знанням української | Відрадний

У Київхліб на Відрадному шукають продавця зі знанням української

Продаж хлібу

Продаж хлібу

Цікаве оголошення днями з’явилося на сайті OLX. В об’яві зазначено, що для позмінної роботи у кіоску «Київхліб» на проспекті Відрадному шукають продавця. Серед інших вимог зазначили знання української мови та грамотне мовлення, що у столичних продавців зустрічається нечасто.

Скоріше за все, мова йде про магазинчик «Київхліб» біля проспекту Відрадного, 28 (хоча в оголошенні вказано номер 20 – адресу 173-ї школи). Ось весь перелік вимог, які ставлять перед кандидатами на посаду продавця: наявність санітарної книжки, охайність, відповідальність, знання української мови, грамотне мовлення, відсутність шкідливих звичок, приємна зовнішність, працьовитість, життєвий оптимізм, швидкість у роботі.

Та й обов’язків у продавця буде чимало: треба буде продавати товар, підтримувати чистоту робочого місця, прибирати у кіоску. У МАФах «Київхліб» продавці працюють позмінно, від 6:30 до 21:00. Зарплата за одну зміну – 200 грн + 1% від денних коштів з каси. Виплати обіцяють робити двічі на місяць.

Цікаво, з чим пов’язані вимоги знання української мови та грамотного мовлення у продавців? Тим більше, що реалізатори, які нині працюють у цьому магазинчику, ні одним, ні іншим не вирізняються :) Нам здається, патріотичними «бонусами» власники кіоску хочуть згладити той факт, що кіоск «Київхліб» на проспекті Відрадному, 28 встановлений дуже незручно, попри невдоволення місцевих мешканців і приписи про порушення благоустрою.

Через те, що великий кіоск поставили впритул до дороги і зупинки, людям, які під навісом очікують на свій транспорт, стало неможливо бачити, чи під’їжджає він до зупинки. Крім того, цей МАФ може спричиняти аварійні ситуації: пішоходи, які переходять рейки і дорогу через Лепсе в напрямку центру міста, озираючись на дорогу, не можуть бачити, чи наближається трамвай з боку трамвайного кола.

До речі

Кіоски «Київхліб» по всьому Києву встановлювали, декларуючи їх «соціальність»: мовляв, у цих торговельних точках можна буде купити чорний хліб та батон за низькими фіксованими цінами. Але на ділі «Київхліб» не надто слідкує за соціальною складовою: дешевих хлібин завозять мало, а от дорогих булочок і тістечок (які тут чомусь дійсно дорогі) у продажі завжди багатсько. Минулого тижня ми бачили, як до цього магазину зайшов дідусь і спитав, чи завезли вже «Український» хліб. Продавчиня відповіла, що його вже розкупили. Коли дідусь зібрався чекати біля магазину обіднього завозу товару, продавець пояснила йому, що обідній завоз вже був, і хліб вже розкупили як раз після нього (за якусь годину). Ось такі пироги хлібини. :)

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


два + 7 =