У Кіномані на Шулявці покажуть фільм з Гретою Тунберг | Відрадний

У Кіномані на Шулявці покажуть фільм з Гретою Тунберг

Фільм з Гретою Тунберг Зараз або ніколи

Фільм з Гретою Тунберг Зараз або ніколи

Екоактивістка Грета Тунберг – на великому екрані! Лише декілька показів кінострічки про зміни клімату «Зараз або ніколи» відбудеться у Києві цього серпня. Серед обраних кінотеатрів – й Кіноман, що у Космополіті на Шулявці.

«Навіщо навчатися для майбутнього, якого може й не бути?» – Такі питання ставлять сотні тисяч молодих людей, що опинилися в авангарді екологічного руху. Розпочавши з поодиноких акцій #fridaysforfuture, юні активісти перетворили питання зміни клімату на тему сьогодення. Усе це покаже документальна стрічка «Зараз або ніколи», яку у столиці України демонструватимуть із 26 серпня.

У списку київських кінотеатрів, що крутитимуть цю стрічку, є лише три зали: Планета Кіно Блокбастер, Жовтень та Кіноман Космополіт. Але якщо Жовтень у цьому переліку не дивує (у цьому кінотеатрі часто можна побачити саме документальні чи «не попсові» фільми, то шулявський кінозал у такому списку вражає.

Станом на 22 серпня ще невідомі дати і час сеансів екологічного фільму «Зараз або ніколи» у Кіномані. Проте ця стрічка вже є у розділі «Скоро в кіно» на сайті кінотеатру: тут красуються і афіша, і трейлер стрічки. Отож, радимо слідкувати за сайтом кінотеатру Кіноман, якщо хочете не пропустити фільм на широкому екрані!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


сім − = 3