У дитячій поліклініці з’явився Інфанрікс (платний) | Відрадний

У дитячій поліклініці з’явився Інфанрікс (платний)

Вакцинація АКДП

Вакцинація АКДП

Нарешті сталося: та вакцина, яку так вишукували мами й татусі, заради якої записувалися у телефонну чергу в приватних клініках, стала вільно продаватися в аптеках! Інфанрікс тепер доступний і в аптеці при дитячій поліклініці у Медмістечку. Щоправда, не безкоштовно, як кілька років тому, а за гроші: коштує це «щастя» майже тисячу гривень.

Що таке Інфанрікс?

Інфанрікс (трикомпонентний) – це вакцина від дифтерії, кашлюку та правцю, у народі – АКДС (по-український правильно АКДП, адже «столбняк» – це «правець»). Ця рідина складається з очищених анатоксинів дифтерії та правця, а також із суміші трьох очищених антигенів збудника кашлюку (анатоксин кашлюку, філаментозний гемаглютинін, пертактин), адсорбованих на гідроокисі алюмінію. Вакциною Інфанрікс роблять щеплення малюкам від 2 місяців, і найчастіше потрійну імунізацію АКДП завершують у віці до 1 року.
Існують й інші різновиди вакцини Інфанрікс (з захистом від іншх хвороб, окрім трьох «базових»), але до аптек Києва наразі надійшов саме трикопонентний, «чистий» варіант.

Перебої у поставках вакцин нині трапляються в Україні доволі часто: то одне щеплення неможливо зробити вчасно, то інше… При цьому, батьки поспішають вакцинувати дітей до моменту зарахування до дитсадку, а це стається, як для ясельного варіанту, у доволі юному віці (приблизно у 1,5-2 роки). Отож, якщо ви хочете встигнути щепити дитину АКДП, не гайте часу і скористайтеся нагодою, що зараз Інфанрікс є у Києві.

Виробник вакцини – фармацевтична компанія GSK – на своєму українському сайті вже заявляє про майбутні затримки деяких вакцин. Це стається через непростий і тривалий процес виготовлення цих рідин, який може займати більше 2 років! Отож, які ще вакцини зникають з прилавків українських аптек і коли вони знову потраплять до нашої країни? За даними сайту GSK:

- у листопаді 2018 року має з’явитися вакцина від дифтерії, правця, кашлюку, гепатиту В, поліомієліту та захворювань, збудником яких є Haemophilus influenzae типу b (хіб-інфекція);

- у грудні 2018 року – комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку ацелюлярна очищена інактивована рідка ;

- у лютому 2019 року – комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент), поліомієліту та захворювань, збудником яких є Haemophilus influenzae типу b (хіб-інфекція);

- у 2020 році – комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюка (ацелюлярний компонент) та поліомієліту.

Нагадаємо, що паралельно із платними вакцинами у кабінеті вакцинації дитячої поліклініки Медмістечка все ще можна щепити дитину безкоштовно. У такому разі використовують індійську вакцину АКДП, яку вважають більш «складною» за реакцією, але нібито і більш дієвою для появи імунітету від хвороб.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Поки вакцини на території України доводиться чекати місяцями, виробники інших продуктів фармакологічної промисловості крокують в ногу з часом та вчасно постачають на прилавки аптек інноваційні товари. Наприклад, на Helpo-hemor helpo-hemor.com.ua ви просто зараз можете купити унікальні серветки для гігієни, які подарують вам свіжість та заберуть дискомфорт!

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ 6 = сім