У Демальянса вкрали голоси? | Відрадний

У Демальянса вкрали голоси?

Демальянс

Демальянс

Тиждень тому минули вибори до Київради, а остаточних результатів волевиявлення ми досі не знаємо. Солом’янський район «прославився» на цих виборах на весь Київ. Він фігурує у скандалі щодо фальсифікації результатів виборів. Новачки у політиці – партія Демократичний альянс, яка користувалася популярністю серед завсідників Фейсбуку та найбільш активних киян – заявила про крадіжку голосів своїх виборців.

Аби потрапити до Київради, партії мусили подолати бар’єр у 3%. Згідно з даними соціологічних опитувань і екзит-полу програми Савіка Шустера, Демальянс мав набрати достатню кількість голосів. Ба більше – екзит-пол «пророкував» партії 3,7%. Та не так сталося, як гадалося. Політичні старожили не пропустили до Київради об’єднання молодих ентузіастів, й кількість голосів за Демальянс виявився нижчим за 3%.

Відрадненці, які голосували за Демократичний альянс, переживають, чи не їхні голоси раптом «переповзли» до інших партій. Наразі ми не можемо цього стверджувати, проте відомо, що з підрахунком голосів у Солом’янському районі, до якого входить Відрадний, відбувається щось містичне.

«На окремих дільницях Солом’янського району після того, як дільничні комісії повернулися з «уточнення», в Демократичного Альянсу різко зменшилася кількість голосів. Уточнення – це не перерахунок голосів на дільниці. Це виправлення технічних помилок, – зазначив на своїй сторінці у ФБ лідер Демальянсу Василь Гацько. – Це те, що впіймали. Невеличкими малопомітними маніпуляціями на окремих дільницях заганяють Демократичний Альянс під 3-х відсотковий бар’єр».

За фальсифікаціями вже помічені такі дільниці по Києву:

* 800842 (проспект Повітрофлотський, 31). Після перевірки протоколів вияснилося, що в Демальянсу було 75 голосів, а стало 65.

* 800007 (вулиця Набарежно-Корчуватська, 78). У Демальянсу було 46 голосів, стало – 2.

* 800680 (проспект Свободи, 40). У Демократичного альянсу було 26 голосів, стало – 7.

* 800977 (вулиця Гоголівська, 22/24). Спочатку в цієї партії було 58 голосів, потім став 31 голос.

* 801005 (вулиця Зоологічна, 6А). Було 28 голосів за Демократичний альянс, стало 22.

* 800436 (вулиця Академіка Шліхтера, 2/26–8). Був 21 голос за Демократичний альянс, стало 12 голосів.

* 800388 (вулиця Миропільська, 13А). Первинний протокол містив 42 голоси за Демократичний альянс, а потім стало лише 29.

Красномовний факт: зниклі голоси знаходили у колонках за Удар і Батьківщину.

«Солом’янська комісія таки відмовила нам в перерахунку на одній з дільниць, де є розходження в протоколах. Якщо ці голоси та ще кілька з іншого району нам вдасться відстояти, то, навіть зі всіма попередніми маніпуляціями з боку окремих комісій, Демократичний Альянс пройде до Київради, – написав сьогодні Василь Гацько. – Тепер баталії переходять до міської комісії. Там вимагатимемо рішення про перерахунок на кількох дільницях і чекатимемо на фінальні дані з останніх двох районів Києва. Міська комісія знаходиться на проспекті 40-річчя Жовтня, 42. Ми там».

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


вісім − 6 =