У чому різниця між банком і автоломбардом | Відрадний

У чому різниця між банком і автоломбардом

У сучасному світі багато бізнесменів і власників невеликих компаній зазнають фінансових труднощів. І перебуваючи в пошуку грошей, деякі звертаються до банків по кредити. Але надалі виплачувати цей борг стає проблемно. Щоб уникнути нарахування значних відсотків і переплат, можна звернутися в автоломбард. Які у нього плюси і в чому його особливість?

Банк чи автоломбард – що краще?

Ще десять років тому єдиним способом вибратися з фінансової ями і швидко позбутися від грошових проблем були кредити. Але поступово все більшої популярності набирають автоломбарди. Звернення до цієї організації також дозволяє отримати необхідну суму грошей, тільки угода здійснюється набагато швидше, оскільки вимагає оформлення меншої кількості документів. Також клієнт може обговорити індивідуальні умови погашення позики.

Кредит в автоломбарді

Кредит в автоломбарді

Спільні риси і відмінності автоломбардів. Автозастава у банку

Дехто може вважати, що автоломбарди і процедура автозастава в банку – це одне і те саме. Дійсно, у них є певні спільні риси, але також чимало і відмінностей. Серед спільних рис можна виділити:

-         нарахування пені за прострочку платежів;

-         не потрібно пояснювати, куди буде витрачений займ;

-         для оформлення угоди треба мати при собі посвідчення особи і техпаспорт;

-         гроші видаються під заставу авто.

На цьому схожість закінчується, і починаються відмінності:

1. При укладанні договору з автоломбардом транспортний засіб залишається у власника, а банк вилучає його і забирає оригінал техпаспорта.

2. Банк перед операцією перевіряє кредитну історію, а в автоломбарді угода оформляється відразу, що економить час.

3. В банку процентна ставка по позиці може доходити до 18%, в автоломбарді вона значно нижче.

4. Зазвичай, банк оцінює машину в 60% від її вартості, а в автоломбарді враховується 80%.

5. Якщо людина прострочила платіж в банку, то почнуть рости пені, а автоломбард пропонує пільгові періоди, під час яких можна внести суму без зайвих відсотків.

Принцип роботи автоломбарду

Автоломбарди надають короткострокові позики, беручи під заставу транспортний засіб клієнта. Для угоди можна використовувати легкове авто, вантажівку, мотоцикл і навіть катер. З кожним роком автоломбарди стають дедалі поширенішими завдяки своїм вигідним послугам. Перевагами роботи з цими кредитними організаціями є:

1. Гнучкі умови договору, можливість продовження терміну платежів.

2. Вартість авто може бути оцінена в 80% від ринкової.

3. Угода оформляється за півгодини.

4. Можливість залишити під заставу старе авто.

5. Автомобіль залишається у власника на час погашення, а не відправляється на стоянку.

Важливий фактор – гнучка політика роботи з клієнтами

Автоломбарди часто йдуть назустріч клієнтам. Наприклад, протягом усього часу виплати позики людина без проблем може користуватися транспортним засобом. Банк, в свою чергу, забирає машину на спеціальну стоянку. І часто позичальники залишалися незадоволені тим, в яких умовах утримувалося їхнє авто.

Ломбарди практично завжди готові увійти в становище позичальника і пропрацювати з ним індивідуальний план виплат. А якщо з певних причин клієнт не зможе вчасно внести платіж, організація надасть пільговий період, протягом якого можна зробити платіж без будь-яких наслідків.

Автоломбард швидкі гроші

Автоломбард швидкі гроші

Порядок видачі кредиту в автоломбарді

Якщо людина вирішила взяти позику в автоломбарді, їй слід розібратися, як саме здійснюється дана процедура. На початку фахівці проводять оцінку автомобіля. На підсумкову вартість транспорту впливають:

-         рік випуску авто;

-         стан машини, відсутність пошкоджень;

-         чистота авто з юридичної точки зору (відсутність застав, не була в ДТП і т.д.)

Оцінка здійснюється незалежними експертами, які називають вартість. На основі цього значення розраховується сума позики і термін її погашення.

Вимоги до автомобіля

Більшість банків не беруть в заставу автомобіль, якщо з моменту його випуску пройшло більше семи років. Автоломбарди більш лояльні в цьому плані і укладають угоди на машини будь-якого віку, лише повідомивши їм про стан ТЗ.

Документи, необхідні для отримання кредиту

Щоб отримати позику в банку, потрібно витратити чимало часу і підготувати значний пакет паперів. Крім документа, що підтверджує особу, необхідно надати довідку з місця роботи, дані за наявними кредитами та інші дані. У ситуації з автоломбардами справи йдуть набагато простіше.

Тут від позичальника лише потрібен паспорт і документи на машину. Також не потрібна присутність поручителів і підтвердження платоспроможності. Кредитна історія клієнта теж не грає жодної ролі.

Переваги компанії Нормально (чому варто звертатися за кредитом саме сюди)

При зверненні в компанію Нормально позичальник автоматично отримує ряд значних переваг:

-         швидке здійснення угоди;

-         немає необхідності збирати великий пакет документів;

-         високий шанс на схвалення позики;

-         компанія висуває мінімальні вимоги до транспортних засобів;

-         індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість скласти гнучкий графік платежів на зручний термін;

-         оцінка автомобіля незалежними експертами;

-         можливість отримати в позику велику суму на тривалий термін погашення;

-         допомога фахівців і консультація з будь-яких питань.

Всі перераховані вище переваги гарантують, що клієнт швидко отримає необхідну суму, після чого зможе відправитися у справах на автомобілі, залишеному в заставу. В майбутньому від нього лише потрібно своєчасна виплата по позиці. Також в разі виникнення проблем компанія Нормально допоможе оперативно їх вирішити.

Висновки

Незважаючи на те, що останнім часом з’являється все більше автоломбардів, компанія Нормально вже встигла зарекомендувати себе як надійного партнера і напрацювати значну клієнтську базу. Це є гарантією того, що людина, звернувшись сюди по допомогу, отримає якісно надані послуги. А в разі виникнення проблем фахівці підуть назустріч і допоможуть відтворити найбільш сприятливі умови для подальшого погашення позики.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


вісім − 8 =