У 716 садочку дуже холодно | Відрадний

У 716 садочку дуже холодно

716 дитсадок, Київ

716 дитсадок, Київ

Прийшли холоди, а разом з ними – і застудні захворювання. У своїх домівках кияни намагаються створювати комфортну температуру, підігріваючи повітря обігрівачами. А як щодо дитсадків? Виявляється, на Відрадному є такі садочки, в яких надзвичайно холодно, а опалення самотужки увімкнути неможливо. Діти хворіють, а їхні батьки сподіваються лише на швидше настання опалювального сезону.

Мова йде про дитячий садок к№716, розташований біля станції Київ-Волинський (на вулиці Новопольовій, 97). Тут, у лівому крилі будівлі, виникли проблеми з електрикою, які не дозволяють обігріти приміщення для малят. «У мене двоє дітей в молодшій групі на другому поверсі лівого крила, – скаржиться місцева мама до контакт-центру КМДА. – Температура повітря – 13 градусів (вихователька заміряла). Батареї, як і в усьому Києві в дитячих садах, не гріють. Купили обігрівач засобами батьків, та й той не можна увімкнути. Зі слів електрика, проблема в трансформаторі. Кинули переноску – хоч освітлення з’явилося. Але розетки не працюють! Завідувачка дитсадка Моспан Ніна Павлівна стверджує, що написала заяву в Київенерго».

Заявку скаржниці обіцяють розглянути до 22 жовтня. Це сміх крізь сльози, адже відомо, що опалювальний сезон традиційно розпочинається 15 жовтня. Тож зрозуміло, що до 22 жовтня у 716 дитсадку й без допомоги мерії стане тепло. Невже садок так і залишиться з проблемами з електрикою наодинці?..

До речі

Діти мерзнуть і в інших частинах Солом’янського району. У дитячому садку №344 (вул. Іскрівська, 10) немає опалення і гарячої води вже кілька місяців! У групах температура – 12-15 градусів. Відвідувачі садочку тут теж часто хворіють.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


сім − 2 =