У 69 автобусі продають фальшиві талони | Відрадний

У 69 автобусі продають фальшиві талони

Фальшиві талони у Києві

Фальшиві талони у Києві

Київкабулланабус – таку «абракадабру» розгледів один з пасажирів автобусу №69 на голограмі квитків, проданих кондуктором. Сталося це 8 грудня пізно ввечері, і цей пасажир – Олександр Юрченко – одразу написав про фальшиві талони у Фейсбуку.
«08.12.2015, 21:15, А69, бортовий №7183, державний номер АА 1973 АА. Кондуктор продає те, що на фото. На питання, що це, відповідає «нічого не знаю, дали у парку такі». Посвідчення показати відмовилася категорично», – зазначив небайдужий користувач транспорту.

Фальшива голограма на талоні

Фальшива голограма на талоні

Підозру в нього викликала голограмна стрічка талону, на якій значилося незрозуміле слово «Київкабулланабус». На оригінальних квитках голограма має містити написи «УКРАЇНА», «Засіб контролю», «Укрспецполіграфія» та значок тризуба. Усі ці позначки до стрічки одного талона не вміщаються, тому їх може бути видно частково. Але ніяких «Київкабулланабусів» бути там не може.
«Може, створити петицію з пропозицією перейменувати КП «Київпастранс» на КП «Київкабулланабус»? – саркастично питає Олександр Юрченко. – Хоча би написи на голограмі будуть відповідати».

Просимо наших читачів бути уважними і перевіряти талони, які продають у громадському транспорті Києва! За будь-якої підозри краще звернутися до Київпастрансу (хоча би через сайт 1551.gov.ua), адже через «липові» квитки погіршується загальна якість транспортного обслуговування у місті.

До речі

У коментарях до запису один з дописувачів вказав, що директор київського Департаменту транспортної інфраструктури Олександр Козловський розповідав про те, як транспортні чиновники визначають розміри пасажиропотоку. Роблять це нібито аналізуючи кількість проданих талонів на маршрутах. От і відповідь на запитання, чому у нас все так погано з громадським транспортом. Завдяки продажу фальшивих квитків кондуктори передають начальству неправдиву інформацію про кількість пасажирів, а чиновники виділяють фінансування і формують маршрути, виходячи з цих даних.

* Фото Олександра Юрченка, Фейсбук.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− 2 = три