Нові квитки у тролейбусі Київ | Відрадний

У 27 тролейбусі продають дивні квитки

Талон старого зразку, Київ

Талон старого зразку, Київ

1 травня на маршруті 27 тролейбусу, що курсує між Петрівкою і Київ-Волинським, перетворилося на 1 квітня. Пасажирам замість звичних талонів стали продавати «рулонні» квитки старого (дуже старого!) зразку. На відміну від звичних кольорових талонів, надрукованих на цупкому папері і декорованих захисною блискучою смужкою, тут пропонували проїхатися з бліденьким папірцем, відірваним від загального «рулону». Вартість проїзду при цьому становила незмінні 1,50 грн.

Пасажири не оминули увагою нестандартні талони. Мало не кожен розпитував білетера, що це за папірці, і чому не можна купити звичайні квитки. Окрім того, у користувачів тролейбуса виникало наступне логічне запитання: чи треба ці папірці компостувати? Відповідь кондуктора «Я не знаю» ставала просто червоною ганчіркою: все нові й нові пасажири приєднувалися до дискусії і підозр у бік кондукторки.

Як відомо, талони старого зразку в ті часи, коли вони були дійсні, не треба було компостувати: «зайців» визначали за номером квитків. Натомість, нинішні кольорові квитки обов’язково слід компостувати: без отворів компостера такі талони вважають недійсними. Тож у тролейбусі запанувала паніка: якщо квиток старого типу не компостувати, він буде вважатися дійсним, чи контролери випишуть за таку поїздку штраф? А якщо компостувати, то як ці маленькі папірці помістити до компостера, розрахованого на більші талони?..

Дійшло до того, що кілька людей звинуватило кондукторку в тому, що вона – самозванка, а не працівниця Київпастрансу. У відповідь жіночка (яка, між іншим, працює на 27 маршруті тролейбусу з добрий десяток років) лише казала, що вона справді тут працює. «Мені начальство сьогодні вранці видало такі талони, ось документи. Я не знаю, чому такі – по всьому Києву роздали саме їх, – казала жіночка. – В чому ви мене звинувачуєте? Цілий день мене звинувачують і фотографують, наче злодійку! Я просто продаю талони, які мені видали!»

Проблема з талонами дійсно торкнулися багатьох кондукторів. В іншому тролейбусі нам таки продали звичний кольоровий талон, вочевидь припасений «про запас» – на випадок пасажирів, які будуть розпитувати про дивне повернення старих квитків. Ще одна кондукторка 27 тролейбусу радісно зазначила, що їй, на щастя, старих квитків сьогодні не видавали. «Інших кондукторів пасажири просто замучили питаннями, – сказала вона. – Ну а що вони скажуть у відповідь? Які талони дали, такі й продають…»

Тож Київпастранс дійсно замінив нові талони старими. Скоріше за все, тимчасово: не дарма ця хитра «операція» припала саме на травневі вихідні, коли не так багато людей користується громадським транспортом. Позаочі працівники тролейбусів називають причину першотравневого «жарту»: талони нинішнього зразку не встигли надрукувати. Чи дійсно не встигли, чи просто вирішили заощадити, виставивши у продаж старі талончики зі складу – покаже час…

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


2 коментарі до “У 27 тролейбусі продають дивні квитки”

 1. Никакого обмана пассажиров в тот, а также и другие дни не произошло.
  По разным причинам, иногда Киевпасстранс, таким образом избавляется от залежавшихся билетов. Такие билеты настоящие и учтенные.
  В данном случае, несколько лет назад возникла идея ввести разовые билеты, не подлежащие компостированию и действительные только в том подвижном составе, в котором были куплены.
  После критикующей статьи – от идеи отказались, а билеты остались.

  • admin коментує:

   Дякую за інформацію! Насправді, нормальна ідея. Але якщо вводити такі квитки хоча би на один день, про це треба попереджати і пасажирів (щоб не дивилися підозріло на кондукторів), і кондукторів (щоб вони не казали, що не знають, що з такими талончиками робити)…

Напишіть відгук


− два = 1