У 174 школі діти посадили самшит і ялівець | Відрадний

У 174 школі діти посадили самшит і ялівець

Нова клумба у 174 школі

Нова клумба у 174 школі

Зараз у Києві триває соціальна акція «КИЄВуЗЕЛЕНимБУТи» від Київзеленбуду. У її рамках діти столичних шкіл і садочків під керівництвом працівників благоустрою висаджують кущі та формують гарненькі клумби біля своїх навчальних закладів. Торкнувся цей проект і Відрадного: у школі №174, що на Героїв Севастополя, 43, учні висадили кущі ялівцю і самшиту. Про це повідомили у Фейсбук-групі «Київзеленбуд», доповнивши новину фотографіями школярів-озеленювачів.

Висаджування кущів

Висаджування кущів

«У солом’янській школі № 174 колектив Зеленбуду разом з дітьми висадили 40 кущів самшиту та 10 кущів ялівцю козацького – вічнозелених кущів. Це – перші кроки до зеленого Києва», – відзначили у повідомленні.

За допомогою кущів школярі облагородили цілу клумбу, яка тепер красуватиметься біля школи.

Школярі разом з працівницею Київзеленбуду

Школярі разом з працівницею Київзеленбуду

Проект «КИЄВуЗЕЛЕНимБУТи» – зразок гарного поєднання соціальної відповідальності підприємства і заохочення дітей до екологічних акцій. Проте нам дуже шкода, що такі акції відбуваються у нашому районі лише за ініціативи «згори». Одного разу ми хотіли влаштувати висаджування саджанців в одному з місцевих дитсадків, але від освітян отримали відмову: «Не хочемо», «Не треба», «А потім це дерево впаде на майданчик, і що з ним робити?»..

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


чотири × 6 =