Тут мав бути ваш дитсадок | Відрадний

Тут мав бути ваш дитсадок

Лепсе, 81-А

Лепсе, 81-А

Знайомтеся: це – закинута будова на бульварі Лепсе, 81-А. Територія, обнесена зеленим парканом, вже більше 10 років стоїть безхозна. Недобудований будинок заростає кущами, біля нього живуть хіба бездомні пси. Інколи через дірки в паркані на території будови можна побачити постаті людей сумнівного соціального прошарку, що, відповідно, нагнітає обстановку та паніку серед відрадненських батьків. Що ж це за руїни? Що мали звести будівельники на цьому місці?

Історія з дитсадком

Виявляється, на Лепсе, 81-А мав працювати дитячий садок. Саме той, якого зараз так не вистачає на Відрадному. Принаймні, ще кілька дитсадків нашому мікрорайону не завадили би, адже до існуючих закладів дитячого дозвілля – величезні черги.

Будова зараз має три поверхи: цього цілком достатньо для дитсадку. Крім того, форма будинку дуже нагадує подібні заклади: тут є два «крила», як у більшості київських садочків. Подейкують, що тут колись мали відкрити садочок від заводу ім. Корольова. Саме такі планування, як у цієї незавершеної будови, мали дитсадки Києва, що зводилися наприкінці 80-х та на початку 90-х.

Тим не менше, у 90-х роках існувало багато інших проблем, окрім відкриття нових садочків. Тому можновладці вирішили відмовитися від освітянської ідеї і «заморозили» будову.

Багатоповерхівка від Київміськбуду

У 2000-х роках про Лепсе, 81-А знову згадали. Цю ділянку віддали будівельній компанії Київміськбуд, аби та звела багатоповерховий будинок. «Погодити акціонерному товариству холдинговій компанії “Київміськбуд”, за умови виконання п. 19.1 цього рішення, місце розташування житлового будинку на бульв. Івана Лепсе, 81-а у Солом’янському районі м. Києва на землях, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 01.11.82 N 1758 “Про відведення земельної ділянки виробничому об’єднанню ім. С. П. Корольова для будівництва дитячого дошкільного закладу», – говорилося у документах передачі землі.

Київміськбудівці вже закатали рукава і 2002-го року оголосили, що на цьому місці з’явиться 22-поверховий будинок з двох секцій (під’їздів). Тут мав бути підземний паркінг на 116 місць, спортивний та дитячий майданчики. Та не так сталося, як гадалося. Минуло стільки років, а будівельники навіть не почали щось будувати. У результаті, закинута ділянка з недобудом продовжує муляти відрарненцям очі.

Що ж, можливо, хтось із забудовників візьметься за цю «проблемну зону» нашого мікрорайону та збудує тут, нарешті, гарний будинок чи дитсадок. Принаймні, Відрадний вже потихеньку поповнюється новобудовами: близький до здачі будинок на Донця, 2-А, Шепелівський маєток на Шепелєва, 5, вже давно зданий і заселений. Так звана Микитська Слобода – окрема тема, адже цей будинок зводять попри волю місцевих мешканців на місця парку і базару. Але тим не менш, Відрадний дійсно обростає сучасними будинками, тож і на Лепсе має колись з’явитися щось подібне.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


один × = 4