Цілодобовий дитсадок №483: сюжет ТСН | Відрадний

Цілодобовий дитсадок №483: сюжет ТСН

Дитсадок №483 (Київ) на прогулянці

Дитсадок №483 (Київ) на прогулянці

Вчора, 9 жовтня, у вечірньому випуску новин «ТСН» на каналі «1+1» показали сюжет про дитсадки з цілодобовими групами. Головними героями відео стали вихованці та працівники дитячого садку №483, що на Героїв Севастополя (цей садочок розташований впритул до трибун стадіону НАУ), тому ми вирішили поділитися цим сюжетом з читачами vidradnyi.com. Крім того, частину телесюжету, що стосується садочку №483, подаємо у текстовому вигляді.

«Цілодобові групи в садочках – те, що було актуальним ще 50 років тому – нині знову стає популярним. Лариса Олександрівна, вихователька із 40-річним стажем, констатує: батьки, щоби заробити гроші, працюють із ненормованим графіком і понаднормово. Ще, на багатьох роботах – з нічними змінами».

- Ця мама – медик, ця мама працює на базарі. У нас непрацюючих немає. У нас стюардес дуже багато було, дуже багато офіціантів… І додалися фірми, де ніхто не питає у мами, чи їй потрібно піти в шість годин додому, забрати дитину, чи їй потрібно заробити гроші, щоб утримувати цю дитину, – каже Лариса Олександрівна.

Директор 483 садочку Тетяна Колдова зазначає:

- У нас такого немає, що я відвів дитину в понеділок і забрав у четвер. Коли батьки звільняються, вони мають можливість прийти забрати дитину – о 7 годині ранку, після обіду… Діти сумують, звісно. Тим більше, що маленькі дітки, розумієте… Вони ще не звикли бути без мам, без тат. Вони сумують вдень – не те, що вночі.

До речі

* Цілодобова група у садочку №483 обходиться батькам у 16 грн на добу.

* Кожен 16-й садок у Києві містить цілодобові групи.

* У трьох дитсадках цього року на прохання батьків відкрили цілодобові групи.

P.S. Якщо вам не показується відео, вставлене у цю публікацію, перегляньте його за лінком: tsn.ua/video/video-novini/cilodobovi-grupi-v-sadochkah-stayut-populyarnimi.html

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


8 × чотири =