Центр обслуговування ДТЕК у Києві | Відрадний

Центр обслуговування ДТЕК у Києві

Час від часу всім нам треба звертатися до комунальників, аби вирішити питання стосовно своєї жилплощі. І галузь електропостачання тут – не виключення. Офісу компанії ДТЕК, яка надає такі послуги, на Відрадному немає, тому мешканцям нашого району доводиться їхати аж на Либідську. Там розташований центр обслуговування клієнтів ДТЕК Київські електромережі (пров. Новопечерський, 3). У цій публікації ми хочемо розповісти вам, як працює цей сервісний центр і де його шукати.

Що таке ДТЕК Київські електромережі?

Перш за все, розберімося з термінологією. Останнім часом кияни платять за послуги з електропостачання компанії «Ясно» (її дані написані на щомісячних платіжках), а ось надає ці послуги ДТЕК Київські електромережі. Абревіатура «ДТЕК» розшифровується, як «Донбаська паливно-енергетична компанія» (тільки буква Т вказує на російський варіант «розшифровки»). Це свідчить про донбаське походження компанії і, відтак, про її приналежність до компаній Ріната Ахметова.

Попри регіональну частину назви, саме ця організація постачає електрострум до київських осель. Аби не плутати споживачів, повну назву компанії скоротили до чотирьох літер і додали до них локальну складову. Вийшла така назва: ДТЕК Київські електромережі. Це ймення доволі довге, тому, якщо ви шукатимете сервісний центр цієї організації, питайте про ДТЕК – і вас зрозуміють. Також не варто плутати цей сервісний центр з Київеренго  іншими підприємствами, що надають комунальні послуги. Все, що стосується радіаторів https://graviterm.com.ua/, опалення, сантехніки, вирішують інші підприємства.

Центр обслуговування клієнтів ДТЕК Київські електромережі

Цей сервісний центр розташований за адресою: Київ, Новопечерський провулок, 3. До нього можна потрапити, попередньо записавшись по телефону або через сайт компанії. Записуючись на прийом, ви отримуєте номер у черзі та час зустрічі з фахівцем ДТЕК, відповідно до яких вас приймуть.

Ось тут описані нюанси запису до центру обслуговування клієнтів Київських електромереж:

Як записатися до сервісного центру ДТЕК

Як записатися до сервісного центру ДТЕК

Графік роботи центру обслуговування ДТЕК Київські електромережі:

Понеділок 8:00 – 17:00

Вівторок 8:00 – 17:00

Середа 8:00 – 17:00

Четвер 8:00 – 17:00

П’ятниця 8:00 – 16:00

Субота – вихідний день

Неділя – вихідний день

Графік роботи сервісного центру ДТЕК

Графік роботи сервісного центру ДТЕК

Як знайти сервісний центр ДТЕК?

По-перше, найкраще їхати на прийом до ДТЕК громадським транспортом: у цьому районі нескінченні затори, тому автівкою буде не зручно. Крім того, її буде проблематично припарку вати, адже сусіди ДТЕК – новобудови, великий офіс Укрзалізниці та місцева Прокуратура. Отож, найкращий варіант – пішки пройтися від станції метро Либідська через чудовий сквер імені Марії Заньковецької.

Піднявшись на вулицю Василя Тютюнника, ви побачите, що від неї йде розгалуження, подібне до рогатки. Мапи Гугл поведуть вас лівою гілкою цього розгалуження: мовляв, саме там – Новопечерський провулок, 3. Тут ви побачите довгий триповерховий будинок з одного боку і коричневий паркан – з іншого.

Новопечерський провулок

Новопечерський провулок

Для пішоходів є доріжка біля паркану. Але якщо ви ступили на неї, знайте: цей шлях – неправильний. Гугл-мапи помиляються.

Новопечерський провулок Київ

Новопечерський провулок Київ

А якщо ви пройшли далі і побачили цього чоловічка на будинку, то це означає, що ви зайшли неправильним шляхом занадто далеко. Вертайтеся до початку розвилки та йдіть її правим відгалуженням.

Центр обслуговування ДТЕК точно не тут

Центр обслуговування ДТЕК точно не тут

Ось він – Центр обслуговування клієнтів ДТЕК Київські електромережі. Це приміщення видно здалеку: у нього – жовтий дизайн.

Центр обслуговування клієнтів ДТЕК Київські електромережі

Центр обслуговування клієнтів ДТЕК Київські електромережі

На території центру є зручні лавки, отож, ви можете з комфортом провести час на свіжому повітрі, якщо раптом прийдете раніше потрібного часу.

Новопечерський провулок 3

Новопечерський провулок 3

Саме ж приміщення – доволі невелике й тіснувате. Одразу на вході є диван для очікування, а перед ним на стіні висить монітор. На цьому екрані висвічуються номери заявок та номери столів. Все, як у ЦНАПі та подібних установах: вам варто лише слідкувати, коли настане час вашого номерка (який вам дали під час запису), та вчасно підійти до конкретного столу спеціаліста.

Центр обслуговування клієнтів Київські електромережі

Центр обслуговування клієнтів Київські електромережі

Також у приміщенні ДТЕК Київські електромережі встановлена вітрина зі зразками різноманітних електролічильників, відтак під час очікування можна добре роздивитися ці прилади.

Електролічильники Київські електромережі

Електролічильники Київські електромережі

Тут же, на одній зі стін, є поличка та дві розетки – для підзарядки ґаджетів. І цікавинка для тих клієнтів, які приходять на прийом з малюками, – бізіборд з різноманітними активностями, на якому намальовані лінії електропередач.

Київські електромережі ДТЕК

Київські електромережі ДТЕК

Загалом, на прийомі у сервісному центрі ДТЕК все просто: фахівець допомагає підписати необхідні документи, відповідає на всі питання стосовно електропостачання, перевіряє стан обслуговування вашої квартири. Але збираючись до Центру обслуговування, переконайтеся, що берете з собою усі необхідні документи, залежно від потрібного вам питання. Все-таки, сервісний центр розташований далекувато, тому краще перепитати усі нюанси телефоном, щоб не помилитися.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


6 + три =