Тролейбусів на 27 маршруті буде більше | Відрадний

Тролейбусів на 27 маршруті буде більше

27 тролейбус, GPS

27 тролейбус, GPS

Вже від сьогоднішнього дня (19 вересня) тролейбусів на маршруті 27Тр стане більше. Але не щодня, а тільки по вихідних! «Комунальне підприємство «Київпастранс» постійно вивчає побажання пасажирів та вносить відповідні коригування до розкладу руху транспорту, – було зазначено на сайті столичної влади. – З 19 вересня буде збільшено випуск рухомого складу на тролейбусних маршрутах».

Зокрема, ці зміни торкнулися трьох тролейбусних маршрутів:

- № 3 «Залізничний масив – ст. м. «Палац спорту». Тут по вихідних буде не один тролейбус більше, ніж раніше. Внаслідок нововведення інтервал руху має зменшитися до 9 хвилин.

- № 27 «ст. м. «Петрівка» – Залізнична станція «Київ – Волинський». На нашому маршруті має стати на 2 тролейбуси більше на вихідних. Обіцяють скорочення інтервалу руху до 5-6 хвилин.

- № 40 «ст. м. «Палац Спорту» – вул. Кадетський Гай». Тут також збільшують кількість тролейбусів на два, а інтервал руху має скоротитися до 7 хвилин.

Шкода, що представники «Київпастрансу» повідомили тільки таку інформацію. Відтак, ми не знаємо точної цифри, скільки тролейбусів було на 27 маршруті до цих вихідних і не можемо визначити, чи відповідають дійсності заяви чиновників. Судячи з GPS-мапи на сайті EasyWay, цієї суботи на 27 маршруті працюють 18 тролейбусів одночасно.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ один = 7